Neler Yeni

Replika ayakkabı alınır mı? ve sizce bu ayakkabı nasıl

oEnesQlf

80+ Silver

-nisay

80+ Bronze
shopierde iyi replikalar var. orjinal gibi hatta. ben 2 sene önce nike air almıştım. hala kullanıyorum. replikalar genelde çok kaliteli olmuyo ama giyilir bence. attığın site güvenilirse alınır.

Mustafa Zahid

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,192
İsim
Mustafa Zahid Önder
İlgilendiği Kategoriler
Her şeye maydanoz olur.
Instagram
@mustyonder
Steam
id/mustyonder
Discord
mustyonder#0007
1-2 sene kaliteli replika AF1, AJ1 falan giydim. En sonunda artik yeter diyip orijinal bir AF1 aldim. Cok rahat geliyor ve böyle cok önemli olmayan, hemen git gel yerlerine orijinal ayakkabi yerine replikalari giyiyorum. Ayagim alisti diye mi ne anlamadim ama eskisinden cok daha hizli morariyor veya acitiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://crispysneakers.com.tr/nike-air-jordan-1-mid-high-og-rebellionaire
ayakkabı bu çok hoşuma gitti orjinalinin fiyatını bilmiyorum bulamadım da zaten ama en az 8 k falandır 5 k ya kadar alabilirim de bulabileceğimi sanmıyorum ne diyorsunuz bu alınır mı?
Bu ayakkabiyi ben de almak istiyordum da kanka replikasi orijinaliyle hicbir yerde alakasi yok. Bu ayakkabi normalde parliyor ama replikalarin hicbiri böyle degil. Bir de fark etmezsin ama AJ1 replikalar burun kisimlarindan 3 ay sonra falan patliyor.

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Çağrı menekşe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1-2 sene kaliteli replika AF1, AJ1 falan giydim. En sonunda artik yeter diyip orijinal bir AF1 aldim. Cok rahat geliyor ve böyle cok önemli olmayan, hemen git gel yerlerine orijinal ayakkabi yerine replikalari giyiyorum. Ayagim alisti diye mi ne anlamadim ama eskisinden cok daha hizli morariyor veya acitiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu ayakkabiyi ben de almak istiyordum da kanka replikasi orijinaliyle hicbir yerde alakasi yok. Bu ayakkabi normalde parliyor ama replikalarin hicbiri böyle degil. Bir de fark etmezsin ama AJ1 replikalar burun kisimlarindan 3 ay sonra falan patliyor.
hocam replikalarla ilgili çok bi bilgim yok replikası böyleyse eminim kendisi daha iyidir ama bulamadım orjinal yukardaki arkadaşın attığı link de açılmıyor

Top Bottom