Neler Yeni

RK61 Klavye Hot Swap olup olmaması?

mberkay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mustafa Berkay Dalgıç
Bütçe
1000
Arkadaşlar selam,

Birkaç yerde RK61 klavyeler görüyorum fakat aynı model kodlu, yani model kodu RK61 olsa dahi hot swap değil diyen arkadaş oldu. Bu klavyenin hot swap olup olmadığını anlamak için ne yapmak lazım? Hot swappable diye aldığım klavye eğer hot swappable değilse hiçbir işime yaramaz çünkü...

Bütçem 1k herhangi muadil hot swap beyaz bir klavye önerebilirsiniz de çok sevinirim.

İyi forumlar

panizher

80+ Silver
Hepsi hotswap olmasi gerek kablolu kablosuz verdiyonu var

mberkay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mustafa Berkay Dalgıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@ardaaaq Seni konuya bekliyorum reis :D

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül

mberkay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mustafa Berkay Dalgıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu arada optik switch değil de mekanik 3-5 pin destekliyorsa mizarlar neden insanlar RK61'e para veriyor kasa kalitesi 400 lirayı hak etmez bence ya.
Banggood harici hot swap yok mu hocam yapma gözünü seveyim ben ayırt edici bir yanı var mı onu merak ediyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bazı modelleri hot swap bazıları değil

Alacağın linki atarsan yardımcı olurum
Eğer geri dönüş yaparsa satıcı arkadaşlar atacağım hocam teşekkürler

federalper

80+ Silver
Bu arada optik switch değil de mekanik 3-5 pin destekliyorsa mizarlar neden insanlar RK61'e para veriyor kasa kalitesi 400 lirayı hak etmez bence ya.
Banggood harici hot swap yok mu hocam yapma gözünü seveyim ben ayırt edici bir yanı var mı onu merak ediyorum.

Hocam mizarlar çok büyük bir daha öyle olmayacak hatalı indirimlerle satıldı normal fiyatı zaten 1250 civarı

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,874
İsim
Mehmet
mizar mz60 beyaz sarı swıtch satıyorum 550 den verebilirim hot-swap ve sıfır get de var

optik değil mekanik

pmden bilgi alabilirsiniz

Aga optik sarı switchleri beğenmeme sebebiniz tek pin olması mı, neden bu kadar hor görüyorsunuz switchlerimi ısnwofmeow Merak ettim harbi @ardaaaq

federalper

80+ Silver
banggooddan alırsan hotswap
banggood da hot swap olmayan modelleri de var

Aga optik sarı switchleri beğenmeme sebebiniz tek pin olması mı, neden bu kadar hor görüyorsunuz switchlerimi ısnwofmeow Merak ettim harbi @ardaaaq
Optik switchleri sadece dünya da gateron ve 2 adet firma daha üretiyor yeni switch alıp takmak istesen çoğu switch 3-5 pin

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,874
İsim
Mehmet
banggood da hot swap olmayan modelleri de var

Optik switchleri sadece dünya da gateron ve 2 adet firma daha üretiyor yeni switch alıp takmak istesen çoğu switch 3-5 pin
Yani beğenilmeme sorunu bu mu kanka? Çünkü optik sarı kullanıyorum başka bir sıkıntısı varsa bilmek istiyorum da, tek pin benim için sıkıntı değil zaten bilerek bunu aldım.

federalper

80+ Silver
Yani beğenilmeme sorunu bu mu kanka? Çünkü optik sarı kullanıyorum başka bir sıkıntısı varsa bilmek istiyorum da, tek pin benim için sıkıntı değil zaten bilerek bunu aldım.
hayır bir sorunu yok fakat ben gateron dışı switch takamayacaksam hot swapın çok da anlamı kalmıyor

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
beğenmeyen yok. optik switchler sadece optiklerle değişiyor tek sebep bu normal switchlerle başka farkı yok zaten

Top Bottom