Neler Yeni

Ronnie Coleman gibi olmak için hangi programı uygulamalıyım?

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Semih Kandıraz
Şaka bir yana aslında maksimum kas kazanmaya çalışıyorum önemli olan estetik yerine vücudu maksimum doldurmak ve güçlenmek bir nevi gökalaf gibi olmak istiyorum tabii bunun için ilaç kullanmak gerek ama 2 yıl naturalden sonra karar veririm ama dediğim gibi hedefimi anlatabilmişimdir ağır sağlamdan 2 tane program var sizce hangisi daha iyi olur? Linkleri koydum yoksa pl veya 5x5 mi yapayım ayrıyeten şu program iyidir diyorsanız oda olur tavsiyelerinizi bekliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Mustafa Adem
hocam genetik faktörleriniz önemli ki şuan hiç ilaç bile kullanmamışsınız hedefiniz çok çok büyük önce natural max halinize ulaşın sonra düşünün ki ilaçları asla tavsiye etmem kendinize edersiniz şunuda söyliyeyim bu işten para kazanmayacaksanız zaten ilaçların parasını çıkaramazsınız

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Semih Kandıraz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam genetik faktörleriniz önemli ki şuan hiç ilaç bile kullanmamışsınız hedefiniz çok çok büyük önce natural max halinize ulaşın sonra düşünün ki ilaçları asla tavsiye etmem kendinize edersiniz şunuda söyliyeyim bu işten para kazanmayacaksanız zaten ilaçların parasını çıkaramazsınız
Hmm anladım natural başlıyorum ama dediğim gibi maks cüsse güç için hangisi daha iyi olur?

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Mustafa Adem
bu sporu kaç aydır yapıyosunuz veya yıl?

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Mustafa Adem
Hmm anladım natural başlıyorum ama dediğim gibi maks cüsse güç için hangisi daha iyi olur?
yenimi başlıyorsunuz hocam hem yeni başlayıp hemde hemen ilaç kullanmak tam bir delilik

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Mustafa Adem
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Mustafa Adem
Boy:1.88 Kilo:65 :Yağ:Oran olarak bilmiyorum ama az
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tavsiye program??
kilonuzu artırabilirsiniz bulk ile başlayın zaten biliyorsunuzdur kilonuz az ben 169 boyla 65 kilo takılıyorum

Boy:1.88 Kilo:65 :Yağ:Oran olarak bilmiyorum ama az

Tavsiye program??
program tarafını bilmiyorum hocam antrenör gibi kişilerden destek alırsanız daha iyi olur yanlış bir şey söylemeyeyim size
program kişiye özeldir çünkü

Starlex

80+ Bronze
Şaka bir yana aslında maksimum kas kazanmaya çalışıyorum önemli olan estetik yerine vücudu maksimum doldurmak ve güçlenmek bir nevi gökalaf gibi olmak istiyorum tabii bunun için ilaç kullanmak gerek ama 2 yıl naturalden sonra karar veririm ama dediğim gibi hedefimi anlatabilmişimdir ağır sağlamdan 2 tane program var sizce hangisi daha iyi olur? Linkleri koydum yoksa pl veya 5x5 mi yapayım ayrıyeten şu program iyidir diyorsanız oda olur tavsiyelerinizi bekliyorum.

İğne ✅

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Mustafa Adem
sadece iğne değil hocam belki 15 20 sene ömrünüzü bu spora adamanız lazım bana kalırsa gereksiz

Top Bottom