Neler Yeni

Ronnie Coleman gibi olmak için hangi programı uygulamalıyım?

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,399
İsim
Olcay akbulut
Şaka bir yana aslında maksimum kas kazanmaya çalışıyorum önemli olan estetik yerine vücudu maksimum doldurmak ve güçlenmek bir nevi gökalaf gibi olmak istiyorum tabii bunun için ilaç kullanmak gerek ama 2 yıl naturalden sonra karar veririm ama dediğim gibi hedefimi anlatabilmişimdir ağır sağlamdan 2 tane program var sizce hangisi daha iyi olur? Linkleri koydum yoksa pl veya 5x5 mi yapayım ayrıyeten şu program iyidir diyorsanız oda olur tavsiyelerinizi bekliyorum.

vücudu kasla doldurmakla güç kazanmak aynı şey değil şahsen, güçten kastınız spesifik olarak nedir? Keza vücudunu kasla dolduran insanlar sırtını bike kaşıyamıyor. Gökalaf yatağa nefes almasına yardımcı olacak makineler ile rahat uyku çekebiliyor.

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Semih Kandıraz
sadece iğne değil hocam belki 15 20 sene ömrünüzü bu spora adamanız lazım bana kalırsa gereksiz
G.tüm yemiyor zaten Bakacaz artık ilerde neye karar vereceğime
Mesaj otomatik birleştirildi:

sen otur reis bilgisayar başında
Keşke oturabilsem pc ım yok ama alcam

vücudu kasla doldurmakla güç kazanmak aynı şey değil şahsen, güçten kastınız spesifik olarak nedir? Keza vücudunu kasla dolduran insanlar sırtını bike kaşıyamıyor. Gökalaf yatağa nefes almasına yardımcı olacak makineler ile rahat uyku çekebiliyor.
Haydaaa

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Mustafa Adem
hocam alakası yok dediğinizin okadar para harcayıp 20 sene sürekli vücudu OLMASI GEREKENDEN fazla yorup yatarken bile nefes aletine ihtiyaç duymaya değermi

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,399
İsim
Olcay akbulut
Bu arada daha spora başlamadan böyle radikal bi karar verdiysen bi süre sonra bırakıcaksın. Böyle kararları vermek kolaydı ancak gerçekleştirmek o kadar basit değildir, natural halinin max seviyesini göremeden bırakacağına inanıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Mustafa Adem
natural sporunuzu yapın geçin

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Mustafa Adem
Anladım amaç sadece maks kas aslında Naturel maks. Anlamda şöyle diyim hem estetik ve kas ama bir yandan güç
hocam natural maks seviyeye ulaşmış adamlar gidip bakın neler yapmışlar zaten fazla fazla yeterli gelir

şunuda merak ettim hocam bodybuilding kavramı ilaç basıp ömrünü yedikten sonra rahatsızlıklar içinde ölmekmidir?
Çünkü konu sahibi arkadaşın dediği kavram mr olympia

yefri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
koray canpolat
senin ilaçla iğneyle işin yok özenmeyin sakın ben karaciğerimi kaybediyordum ALT 750den döndüm ASLA KULLANMIYORSUN. fazla kalori sayarak önce kilo alman lazım, 65kg için çok ağır idman yapamayacağından dolayı günlük kilo başına 1.5gr protein yeterli yani 100gr hayvansal proteini kesin alman lazım. yemen nasıl zayıf olduğun için iştahın da yok belli ki yağ oranını hesapla

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Semih Kandıraz
hocam natural maks seviyeye ulaşmış adamlar gidip bakın neler yapmışlar zaten fazla fazla yeterli gelir
Maks
senin ilaçla iğneyle işin yok özenmeyin sakın ben karaciğerimi kaybediyordum ALT 750den döndüm ASLA KULLANMIYORSUN. fazla kalori sayarak önce kilo alman lazım, 65kg için çok ağır idman yapamayacağından dolayı günlük kilo başına 1.5gr protein yeterli yani 100gr hayvansal proteini kesin alman lazım. yemen nasıl zayıf olduğun için iştahın da yok belli ki yağ oranını hesapla
Hocam yemem öküz gibi babamdan bile daha fazla yiyorum iştahım gayet yerinde millet 2-3 kıymalı yerken ben Min. 6-7 tane tam kıymalı gömüyorum her öğün 1 ekmek illaki hep yiyom ama olmuyor kilo yerine boya gidiyor heralde

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
ibrahim can
bunu yap çok fazla artısını görüceksin
1722170494743.png

Racoonq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mertcan Şengül
Şaka bir yana aslında maksimum kas kazanmaya çalışıyorum önemli olan estetik yerine vücudu maksimum doldurmak ve güçlenmek bir nevi gökalaf gibi olmak istiyorum tabii bunun için ilaç kullanmak gerek ama 2 yıl naturalden sonra karar veririm ama dediğim gibi hedefimi anlatabilmişimdir ağır sağlamdan 2 tane program var sizce hangisi daha iyi olur? Linkleri koydum yoksa pl veya 5x5 mi yapayım ayrıyeten şu program iyidir diyorsanız oda olur tavsiyelerinizi bekliyorum.

1.5 yıl gibi bir süre spor yaptım split, full body, farklı bir ppl programı denedim güç ve kas kazanımı olarak en çok işe yarayan bu programdı attığım 2 videoyu sonuna kadar izlesen yeterli

Top Bottom