Neler Yeni

RTX 2060 6gb ile ethereum kazmak mantıklı mı ne kadar verim alırım

Berat Can

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berat Can
Sistemimde RTX 2060 6gb var mining yapmak istiyorum ne kadar mantıklı zarar eder miyim ? Bide ekran kartımda mining yaptıktan sonra ekran kartımı değiştirmem gerekir mi ?

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Sistemimde RTX 2060 6gb var mining yapmak istiyorum ne kadar mantıklı zarar eder miyim ? Bide ekran kartımda mining yaptıktan sonra ekran kartımı değiştirmem gerekir mi ?
sahibinden de daha zor satarsın yorulduğu için bence nvidia da 30 serisi ve üstü ile kazılmalı

Berat Can

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berat Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mining yaparak ekran kartının parası çıkar mı yada ne kadar zamanda çıkar bi süre mining yapıp sonra da 2. El satıp yükseltmeyi planlıyorum mantıklı mı ?

ErenROG

80+ Gold
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,257
İsim
Eren Karakılıç
Mining yaparak ekran kartının parası çıkar mı yada ne kadar zamanda çıkar bi süre mining yapıp sonra da 2. El satıp yükseltmeyi planlıyorum mantıklı mı ?
Ben de kazıyorum 2060 ile. Ayda yaklaşık 500 TL kazancı var. Elektrik faturamda bir değişiklik olmadı benim çünkü zaten her gün 17-18 saat PC başında oturuyorum.

Berat Can

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berat Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartı yorulduğu için gittikçe azalıyor mu yoksa aynı şekil devam ediyor mu kazancın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben de kazıyorum 2060 ile. Ayda yaklaşık 500 TL kazancı var. Elektrik faturamda bir değişiklik olmadı benim çünkü zaten her gün 17-18 saat PC başında oturuyorum.
Bir şey daha sorucam hep başında oturmak gerekiyor mu yoksa açık bıraksam olur mu

ErenROG

80+ Gold
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,257
İsim
Eren Karakılıç
Ekran kartı yorulduğu için gittikçe azalıyor mu yoksa aynı şekil devam ediyor mu kazancın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir şey daha sorucam hep başında oturmak gerekiyor mu yoksa açık bıraksam olur mu
Azalmıyor. Başına oturmana neden gerek olsun ki? Bırak git.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,584
Üyeler
141,315
Son üye
eray31
Top Bottom