Neler Yeni

RTX 2060 Super Ventus GP vs RTX 2060 Gaming X

Projta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
İsmail Ör
Dostlar selamlar çok kararsız kaldım biri daha güçlü ama sogutması çok başarılı degil biride digerine göre daha güçsüz ama daha iyi sogutmalı kasam THERMALTAKE Versa J24 RGB sizce hangisini almalıyım? kasam çok iyi degil o yüzden Gaming X alasım var ama hem daha pahalı hem daha güçsüz Ventus u alsam hem daha ucuz hem daha güçlü ama sogutması kötü karar veremedim bi el atın abiler :) teşekkürler.

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,511
İsim
Batuhan ege
Bence gaming x al

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Gaming X alabilirsin. Fiyat farkına değer.

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Dostlar selamlar çok kararsız kaldım biri daha güçlü ama sogutması çok başarılı degil biride digerine göre daha güçsüz ama daha iyi sogutmalı kasam THERMALTAKE Versa J24 RGB sizce hangisini almalıyım? kasam çok iyi degil o yüzden Gaming X alasım var ama hem daha pahalı hem daha güçsüz Ventus u alsam hem daha ucuz hem daha güçlü ama sogutması kötü karar veremedim bi el atın abiler :) teşekkürler.
2060super al çok daha güçlü bir kart biri 2060 biri 2060super.

Projta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
İsmail Ör
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Hocam eminsiniz demi? Daha kötüsünü alacagım ama sogutması iyi olucak deger degilmi?
Değmaz 2060super al çok başka bir kart bütçe 3800e yakınsa 5700xt de alabilirsin 2070s ayarında bir karttır.

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
Msi olmak zorunda mı? Diğer markaların ürünlerine de bakabilirsiniz. Daha giriş seviye ama soğutması yeterli kartlar bulabilirsiniz.

Projta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
İsmail Ör
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Değmaz 2060super al çok başka bir kart bütçe 3800e yakınsa 5700xt de alabilirsin 2070s ayarında bir karttır.
Hocam AMDnin ekran kartlarını sevmiyorum ama teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

MSI olmak zorunda mı? Diğer markaların ürünlerine de bakabilirsiniz. Daha giriş seviye ama soğutması yeterli kartlar bulabilirsiniz.
Hocam sorum böyle.

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Hocam AMDnin ekran kartlarını sevmiyorum ama teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam sorum böyle.
Niye insanların markalara karşı ön yargısı var ki onu sevmiyorum bunu sevmiyorum sanki arkadaş seçiyorsun ekran kartı bunlar ve daha çok performansı veren daha iyi olarak nitelendirilir.

Projta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
İsmail Ör
Niye insanların markalara karşı ön yargısı var ki onu sevmiyorum bunu sevmiyorum sanki arkadaş seçiyorsun ekran kartı bunlar ve daha çok performansı veren daha iyi olarak nitelendirilir.
Hocam driver sorunu varmış galiba tam bilmiyorum ama ısınıyormuş galiba yani driver sorunu falan olsa ugraşamam çünkü ne yapmam gerektigini bilmiyorum.

Top Bottom