Neler Yeni

RTX 3000 SERİSİNİ NİYE SALIYOSUN REİS?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

münşi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Ramazan Karatopcu
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar, İşlemci, Ekran Kartı
Biz fakiriz o zaman reis sen zengin kitlenle ÇATIR ÇATIR 3090ti tüket hadi kolay gelsin!

Elein

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Emre
Abdullah Hacıgül'ün amacı orada yüksek model 3000 serisi kartların fiyatlarının 4000 serisine göre mantıklı bir seviyeye çekilmesini istemek ki; bu da biz, hepimiz dahil tüm kullanıcıların lehine bir harekettir.
1080p oyunculuğu ile ilgili bir bağlam yok o mesajda, görmezden gelme yok, yanlış bir şey de yok.

Ha diyelim ki haklısın, Abdullah Hacıgül de gelip bu konuda "tamam haklısın" dese ne olacak, ne sonuca varılacak? Bu konu hangi amaca ulaşmış olacak?
Sonda yazdığın şey yanlış bence.

Raichu93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Atakan AKKUŞ
İlgilendiği Kategoriler
Age of Empires 1-2-3-4 ve Age of Mytholgy serileri.
Instagram
legendeliteteacher05
Yapılan şey kötü değil ama keşke bu yönden bakılsaydı daha iyi olabilirdi
Ne yönü kardeşim ekonomi nasıl dolar kaç TL üretim var mı bunları sorgula !

R3b311i0n_01

80+ Bronze
Ne olacak biliyor musun? rx6600 pulse modeli 5000 lirayken aynı kas gücüne sahip ama DLSS gibi ek özelliklere sahip rtx3060 kartlar da belki 5500tl den falan başlayacak. 7700den değil. Sence de genelin işine yarayacak faydalı bir amaç değil mi? Ha sen Norveçte yaşıyorsan ve herkes 4070ti alıyorsa bilemem ama biz Türkiyede yaşıyoruz dolar da yakında 23tl olacak.

Konu amacına ulaşır İnşallah diyelim o zaman :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sonda yazdığın şey yanlış bence.
Doğrusunu yaz.

münşi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Ramazan Karatopcu
İlgilendiği Kategoriler
Arkadaşım sizin bu iş bilmez konularınız yorumlarınız beni gerçekten bıktırıyor.

TR de min RTX 3060 fiyatı: 7500₺
Eyalet Vergisi ile min. ABD fiyatı: 6900₺
Amazon global min. fiyatı: 7400₺

Fiyat zaten düşük globalle normal seviyede hatta vergi hariç fiyatı daha da ucuz bilginiz yok her şeye fikriniz var.

Konuyu açmışsın leş gibi bir üslubun var sonra bana “ne kadar agresifsin” diyorlar şu konuya bak vay efendim “senin kitlenden haberin var mı” haddini bil dostum benim kitlemi bana mı öğretiyorsun. Kasımda RTX 3090 ti kampanyasını çatır çatır tüketen bir kitle bu senin gücün 3060 a yetiyorsa eyvallah ama adam gibi bilgi içeren konu aç böyle bilgiden uzak boş konular ile zamanımızı çalmaya kimsenin hakkı yok
Leş gibi üslubum mu var? Son videoda ana avrat sövmediğin kaldı reis üslup konusuna girmeyelim bence :D

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

münşi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Ramazan Karatopcu
İlgilendiği Kategoriler
Gelip tamam haklısın diyince ne olacak demişsin ama zaten böyle bir olay olsa farklı bir bakış açısı kazanıp bakmaz mıydı bu işe?
Değil mi değil mi? Sanki hakaret ettik. "İndirim olaylarında 3060 seviyesi kartlara da bak" dedik bi küfür yemediğimiz kaldı yine.

r4NG3r

80+ Silver
Değil mi değil mi? Sanki hakaret ettik. "İndirim olaylarında 3060 seviyesi kartlara da bak" dedik bi küfür yemediğimiz kaldı yine.
3060 zaten yurtdışı fiyatına satılıyor.Adam diğer kartlar da yurtdışı fiyatina satılsın diyor.indirim yapsınlar demiyor yani,3060 absürt fiyata satılsa ondan da bahset desen haklısın ama böyle saçmalıyorsun sadece

münşi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Ramazan Karatopcu
İlgilendiği Kategoriler
olm sen neden birilerine laf sokma çabasındasın?
Hacı izlemedin mi son videoyu. Takipçisinden gelen yorum ne kadar kötü olursa olsun üslup konusunda edecek sözü olan bir insan videosunda takipçisine "düzmantık, s.alak, g.erizekalı, a.ptal, kıt beyinli" dememeli.
Edit: ahahaha forum bile bu kelimeleri hakeret saydığı için **** şeklinde gösteriyor. O yüzden aralara nokta koyarak düzeltiyorum. Hadi buyur bu adamla üslup konuş :D
Ancak konuyu silerler kilitlerler beni banlarlar ama durum bu yani.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,498
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Gönderide öyle takipçiyim böyle takipçiyim yazmışsın, 2 dakika sonra kin kusmaya başlamışsın. Amacın farklı aslında çok belli ama neyse :)

münşi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Ramazan Karatopcu
İlgilendiği Kategoriler
Han
Gönderide öyle takipçiyim böyle takipçiyim yazmışsın, 2 dakika sonra kin kusmaya başlamışsın. Amacın farklı aslında çok belli ama neyse :)
Kin mi? Takipçisine "düzmantık, s.alak, g.erizekalı, a.ptal, kıt beyinli" bunları dememeli yazdım bu kin mi oluyor sizin orada?
Ki evet Abdullah reisin benden baya takipçisi var bilişim bölümü öğrencilerine teker teker anlatıyorum "TR'nin koca yürekli adamı" diye. Bir hatasını söyledik diye kin mi kusuyo oluyoruz?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,498
Üyeler
141,588
Son üye
Fazeto
Top Bottom