Neler Yeni

RTX 3070 Laptop LOL'de Düşük FPS

Lux0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Çağtay
MERHABA ARKADASLAR lenovo LEGİON 5 SATIN ALDIM 2 GÜN ONCE BUGUN LOL DA TEST ETMEK İSTEDİM FPS FELAN 200 220 İLE BASLIYOR 5 10DK SONRA 130 FPS LERE KADAR DUSUYOR LAPTOP ÖZELLİKLERİ SORUN MU VAR ACABA

RTX 3070 EKRAN KARTI

RYZEN 7 5800H İŞLEMCİ

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,228
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Sıcaklıkları kontrol edin muhtemelen ondandır.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,228
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
işlemci 67 68 derecelerde ekran kartı 55 56 derecelerde freedoss aldım laptopu acaba setup felan yuklemediğim birsey mi var
Dahili ekran kartıyla açıyor olabilir misin?

Lux0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Çağtay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahili ekran kartıyla açıyor olabilir misin?
pek anlamıyorum nasıl anlayacağım onunla acıp açmadığımı
Mesaj otomatik birleştirildi:

aygıt yoneticisinden amd readon tm graphıcs ile rtx 3070 gpu readon tm graphics devre dişi bırakıyorum sıkıntı olur mu bilgisi olan yardım eder mi

Son düzenleme:

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,228
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
pek anlamıyorum nasıl anlayacağım onunla acıp açmadığımı
Mesaj otomatik birleştirildi:

aygıt yoneticisinden amd readon tm graphıcs ile rtx 3070 gpu readon tm graphics devre dişi bırakıyorum sıkıntı olur mu bilgisi olan yardım eder mi
Bırakılmaz görüntü alamayabilirsin bu sefer. Youtube'da falan harici ekran kartını kullanmayı gösteren rehberler var, elimde güncel laptop yok gösteremiyorum o yüzden.

Lux0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Çağtay
Bırakılmaz görüntü alamayabilirsin bu sefer. Youtube'da falan harici ekran kartını kullanmayı gösteren rehberler var, elimde güncel laptop yok gösteremiyorum o yüzden.
hocam sizce bu özellikteki laptop kaç fps alır lol da birde sürekli takılmalar oluyor

Bünyamina

80+ Platinum
Curcunada 160 en düşük alacağın değer olması lazım.
Öyle lanede takılırken 200 üstü alman lazım.

Lux0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Çağtay
Curcunada 160 en düşük alacağın değer olması lazım.
Öyle lanede takılırken 200 üstü alman lazım.
hocam antreman modunu actım minyonlar felan varken 170 civarı oluyor oyuna baslayınca 300 fps ile baslıyor 5 6 dk sonra 160 170 fps lere düsüyor laptop freedoss geldi benmi yanlıs kurdum acaba eksik birseymi yaptım sizce direcx 11 indirdim mesla az once bunun gibi indirmem gereken uygulamalar vs var mı

Bünyamina

80+ Platinum
hocam antreman modunu actım minyonlar felan varken 170 civarı oluyor oyuna baslayınca 300 fps ile baslıyor 5 6 dk sonra 160 170 fps lere düsüyor laptop freedoss geldi benmi yanlıs kurdum acaba eksik birseymi yaptım sizce direcx 11 indirdim mesla az once bunun gibi indirmem gereken uygulamalar vs var mı
Oto kendisi indiriyor zaten yancıkları. Sen ana nvdia sürücüsünü indirsen yeterli.
O işlemci dahiliyle aldığın değerleri zor alır diye düşünüyorum. Ekran kartını mutlaka kullanıyordur. Yani bir şeyler eksik mutlaka. Sarj da kullanıyorsun değil mi ?

Lux0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Çağtay
Oto kendisi indiriyor zaten yancıkları. Sen ana nvdia sürücüsünü indirsen yeterli.
O işlemci dahiliyle aldığın değerleri zor alır diye düşünüyorum. Ekran kartını mutlaka kullanıyordur. Yani bir şeyler eksik mutlaka. Sarj da kullanıyorsun değil mi ?
evet sarjda kullanıyorum size bir görüntü atacağım hangisi seçili olması gerek

Shourd

80+ Silver
MERHABA ARKADASLAR lenovo LEGİON 5 SATIN ALDIM 2 GÜN ONCE BUGUN LOL DA TEST ETMEK İSTEDİM FPS FELAN 200 220 İLE BASLIYOR 5 10DK SONRA 130 FPS LERE KADAR DUSUYOR LAPTOP ÖZELLİKLERİ SORUN MU VAR ACABA

RTX 3070 EKRAN KARTI

RYZEN 7 5800H İŞLEMCİ
3070 ekran kartını kulanmıyor olabilir bunun için masaüstünde sağ tık basın görüntü ayarları diyin aşağıdan grafik ayarlarına girin ordan göz ata tıklayıp lole tıklayıp ekleyin eğer lolğn klasörünün nerde olduğunu bilmiyorsanız lole girin görev yöneticisini açın ordan lolün üstüne gelin sağ tık basın dosya konumu aç deyin ordan konumu kopyalayın sonra daha deminki göz at yerine tıklayıp konumu üste yapıştırın lolü seçip ekleyin sonra aşağı çekin ekranı ordan lole tıklayın ve seçenekler diyip yüksek performans rtx 3070 seçeneğini seçin işe yaricaktır eğer 3070 kulanılmıyorsa Not-windows 11 se masaüstüne tıklayınca ek seçenekler diyin

Lux0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Çağtay
sadece nvdia gpu seçtim simdi doğrumu degisitiriyimi

Ekler

• 1.PNG
    1.PNG
    32.6 KB · Hit: 13
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,287
Üyeler
156,589