Neler Yeni

❌İndirim Bitti! RTX 4060ti 8gb 12500tl 🔥🔥

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
lappelduvide
kartı kargoya verilen var mı benim hala verilmedi ürünü cuma günü sipariş ettim cumartesi kargoya teslim edeceğiz dediler sabah aradım kargo takip no almak için fakat ödeme bekleniyor durumunda kalmış diyor satıcı

hayriye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Hayriye
kartı kargoya verilen var mı benim hala verilmedi ürünü cuma günü sipariş ettim cumartesi kargoya teslim edeceğiz dediler sabah aradım kargo takip no almak için fakat ödeme bekleniyor durumunda kalmış diyor satıcı
Sen desteğe yazdın mı veya aradın mı?

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
567
İsim
Arda
hafta sonu araya girdiği için olabilir hocam, hemen tedirgin olmaya gerek yok bence. Zaten eliniz de ödediğinize dair kanıtlarınız var, iptal edeceklerini pek sanmıyorum. Konunun takibi olun ama.
aradım ödeme bekleniyor diyorlar benden ödeme alındı kartımdan çekildi ama hala kargoya vermediler anlamadım bu işi

hayriye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Hayriye
Ürün elime geldi her şeyi iyi hoş sağlam malzeme kalitesi bence güzel ama kötü yanı ürün temiz gelmedi statik poşette kutuda her şeyde bant duruyordu ama arkasında beyaz bir toz vardı bir bölümde. İşin en kötü yanıysa vidaların üzerinde güvenlik etiketi yok pcie slotuna gelen yer tarafında arka plaka ile pcb'nin arasında var fakat hiç güven vermiyor hatta kalkmış görünüyor etiket

hayriye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Hayriye
IMG_4183.jpeg

Ekler

• IMG_4182.jpeg
    IMG_4182.jpeg
    2 MB · Hit: 32
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
berkay tunalı
Ürün elime ulaştı, ancak yukarıda yazdıkları gibi statik poşet kapalı olmasına rağmen gpu'da beyaz bir toz vardı. Onun dışında bir sıkıntısı yok malzeme kalitesi de bence gayet iyi.
IMG-20241015-WA0018.jpg

hayriye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Hayriye
Bu arada güvenlik etiketi olumsuzluğunu saymazsak gerçekten ekran kartının malzeme kalitesi ağırlığı çok iyi bugüne kadar Zotac ve giga 4060, giga rx 7600, ve yine giga Rtx 3070, Asus Rog Rx 570, Asus Dual Rx 6600 kullandım malzeme kalitesi en iyi olan kart bu fotoğrafı çekerken aynı anda oyunda açıktı ve açık kasada ses asla gelmiyordu coil whine gibi bir cızırtı vardı ama o her bileşenden geliyor olabilir fan sesi duymamak ferahlatıyor. Sadece afterburnerı kapatıp masaüstüne döndüğümde fanların durmadığını farkettim ama çok da önemli değil sessiz kaliteli güzel bir kart

Ve kutusu çok küçük süngerler nispeten azdı ama benim hoşuma gitti diğer markalar gibi gereksiz bir ton şey yollamamışlar kuru gürültü yok bir şeye daha dikkat ettim fotoğraflardaki arka ızgarayla benim ızgaram farklı üç gen desenli var hem Amazonda hem kutuda kare desenli gözenekler vardı
Ek olarak 12100fle kullanacağım bu kartı sorusu olan merak eden sorabilir
IMG_4184.jpeg
IMG_4185.jpeg

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,091
Üyeler
157,893
Son üye
ilgaz06