Neler Yeni

❌İndirim Bitti! RTX 4070 SUPER DDR516GB RAM 1 TB SSD B760 ANAKART İ5 14.400F 32K

TheEdenProject

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
766
İsim
Yunus Emre
Önümde 1 kişi aldı 2. alamadı stok bitti. Bu nasıl bir şeydir anlamadım
Reis oda bir şeymi ben 1.dim alamadım işbilmez adamların yüzüne.10 dk parçaları aradılar okutmak için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok fena koydu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sövülmedik hiçbirşey bırakmadım

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Normal şartlarda şu sisteme sarı siteden maks 35K verilir. Yaklaşık 2000TL para için şu eziyeti çeken onlarca al satçıya kolay gelsin. Sistem stoğu 10 dakika bile dayanmamış zaten ki öyle olacağını tahmin etmiştim. Alanlara hayırlı olsun, alamayanların da çok üzülmesine gerek yok emsal denebilecek sistemler geliyor arada.

Not: merkezi stok çok saçmaydı, bir şube 100 civarı sistemi hızlıca kendine çekerken başka bir şube iş bilmediği için 1 tane bile satamamış olabiliyor malum.

TheEdenProject

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
766
İsim
Yunus Emre
Normal şartlarda şu sisteme sarı siteden maks 35K verilir. Yaklaşık 2000TL para için şu eziyeti çeken onlarca al satçıya kolay gelsin. Sistem stoğu 10 dakika bile dayanmamış zaten ki öyle olacağını tahmin etmiştim. Alanlara hayırlı olsun, alamayanların da çok üzülmesine gerek yok emsal denebilecek sistemler geliyor arada.
Hali hazırda varmı şuan benzeri biliyormusun?

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
921
İsim
Taksim Delisi Cenk
Valla tanerde bozmuştur hayırlı olsun.
Sen goat diye yanına 4 5 sistem daha çıkarıyorsun goatla alakasız.Guzel pazarlama taktiği yaptılar adamlara helal olsun.
Ben gidip almayi denemedim bile.vatan bu sıra işini yapamıyor ve itopya gibi değil. İtopya 4 5 şube, sıraya girince alma sansin çok daha yüksek.Vatani bilmiyorum ama 250-300 den aşağı şubesi yoktur belki daha fazla.
11 de gelmiş dediği adamlar sanırım akşam 23.00 de gelen 2 kisiden biri alabildi.
konuşma saat 11 den önce yapıldı
Farklı bir ilden arkadaş gitmiş sabah 1 kişi alabildi diyor.
IMG_20240511_112118.jpg

Son düzenleme:

serci

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Sercan Güre
arkadaşlar ben yazılım ve oyun odaklı istiyorum da bu bilgisayar işimi görür mü yoksa 4060 lı olan da görür mü işimi

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
663
İsim
Rusty
Bu ülkede su ekonomik sorunda halen al sat yapan kaldı mı yaa xD faizlerden milletin haberi yok galiba. Kimse nakite girismez gider sana nakit baglayacagina taksitle alır. Bir de al sat yaparak övünen kitle de ayrı efsane kafa ticaret biliyormuş tavrina falan girmişler hahaaha

r4NG3r

80+ Silver
Bu ülkede su ekonomik sorunda halen al sat yapan kaldı mı yaa xD faizlerden milletin haberi yok galiba. Kimse nakite girismez gider sana nakit baglayacagina taksitle alır. Bir de al sat yaparak övünen kitle de ayrı efsane kafa ticaret biliyormuş tavrina falan girmişler hahaaha
bu sistemi 2. elden alacakların kafasına yazık

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
İsrafil Bedir
Çok düşündüm bu defa bende alıp satayım belki 1-2k kar edeyim ama kendime yakıştıramadım bana göre bu işin adı ticaret yada al sat değil bence hırsızlık haram bir yerde sen onca insanın hakkına giriyorsun ki eminim torpil kullananlarda olmuştur öte yandan bu sistemi keş para ile al satçı adamdan daha pahalıya alacak adamında olmayan aklına şaşarım 35k ya satan dahi olsa o 35k yı kişiye bağlamaz sistemini pahalıda olsa taksitle alırdım param da değerlenirdi

kad1RRR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,995
İsim
kadir
Maksimum 3 taksit dediler hocam. Sizinki nasıl 9 taksit oldu?
Site üzerinden world karta 2700 vade farkıyla 9a böldü, aldım ben de. Taksitsiz alamazdım. Faizsiz 3e bölüyor max.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
986,163
Üyeler
155,982
Son üye
enes.altu
Top Bottom