Neler Yeni

Yardım RTX 4070 Ts vs. RTX 4070 Ts iki aynı kart fiyat ve performans farkları hk.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Atacan ATAGÜN
2 ürün arasında ciddi anlamda zaman ve nakit anlamında kafam karıştı. Versusta ve bir çok farklı yerde karşılaştırılmış buradaki değerler hakkında bilgi verebilecek birileri var mı?

Almak istediğim Asus Proart 4070 ti super editiona Almanya'da olduğu için 4 hafta sonra kavuşabiliyorum. Bu kadar fark için beklemek mantıklımı? Yoksa daha kısa sürede GALAX RTX 4070 ti super sanırım 1 haftada elimde olur. Bu iki kart arasındaki fiyat farkları da şu şekilde. Galaxı da Proartı 'da taksitle alacağımdan Galax'ın fiyatı 36.000 e denk geliyor. Proart'ın fiyatı değişmiyor yazdığı gibi.
hangisi daha iyidir kullandıysanız veya teknik bilginiz varsa cevap verirseniz sevinirim.

1715045334852.png
vs
1715045445330.png

BlackIce

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
NECATİ YUNUS EMRE AKSOY
Öncelikle ProART serisi ekran kartını oyun oynama amaçlı alacaksanız, tavsiye etmem. Sizle aynı durumdayım ve ben seçimimi Galax'tan yana yaptım. Soğutma Bloğu olarak daha kaliteli (ProART serisindeki soğutma bloğu güçlü değil.). Onun haricinde çıplak olarak ikiside 4070TI Super zaten. Firmalar kendi soğutma bloğu ve yazılım anlamında desteklerini veriyorlar. Yazılım anlamında GALAX'tan sıkıntı çekeceğinizi sanmam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
915,257
Üyeler
141,957
Son üye
AlpEren.55
Top Bottom