Neler Yeni

🔥İndirim RTX 4090 Ventus 70.196 TL; GAMING X TRIO 71.307 TL; SUPRIM X 74.972 TL (+ ASUS modelleri)

frix

80+
Vatan'da fena olmayan indirimler var, gözüme RTX 4090 modelleri takıldı.
Sistem toplamayı düşünenler inceleyebilir:

MSI modelleri:​

MSI GeForce RTX 4090 VENTUS 3X E 24G OC 24GB GDDR6X 384 Bit DLSS 3 Ekran Kartı 70.196 TL​

MSI GeForce RTX 4090 GAMING X TRIO 24GB GDDR6X 384Bit DLSS 3 Ekran Kartı 71.307 TL​

MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24GB GDDR6X 384Bit DLSS 3 Ekran Kartı 74.972 TL​

ASUS modelleri:​

ASUS TUF GeForce RTX 4090 GAMING OC 24GB GDDR6X 384Bit Nvidia DLSS 3 Ekran Kartı 70.859 TL​

ASUS ROG STRIX GeForce RTX 4090 24GB GDDR6X 384Bit Nvidia DLSS 3 Ekran Kartı 74.722 TL (Geri ödeme ile)​

ASUS ROG STRIX GeForce RTX 4090 OC 24GB GDDR6X 384Bit DLSS 3 Ekran Kartı 75.756 TL (Geri ödeme ile)​

Yararlanabileceğiniz kampanyalar:​

https://tr.msi.com/Promotion/join-the-galaxys-most-wanted/nb (MSI Star Wars™ Outlaws hediyesi)
https://promotion.asus.com/tr/tr/back-to-school (Asus geri ödeme kampanyası )

Son düzenleme:

Gurkanpiro

80+ Gold
Vatan'da fena olmayan indirimler var, gözüme MSI'ın RTX 4090 modelleri takıldı.

MSI GeForce RTX 4090 VENTUS 3X E 24G OC 24GB GDDR6X 384 Bit DLSS 3 Ekran Kartı 70.196 TL​

MSI GeForce RTX 4090 GAMING X TRIO 24GB GDDR6X 384Bit DLSS 3 Ekran Kartı 71.307 TL​

Yararlanabileceğiniz ek kampanyalar:
https://tr.msi.com/Promotion/join-the-galaxys-most-wanted/nb (Star Wars™ Outlaws hediyesi)
gırayhan hocamla jackryan hocama reklam yapıyorsunuz dıyıp ındırım konusu acmak :D

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Burak
Alınır da bütçesi bir tık dar olan napcak alsa evinde duvarında süs diye asar bakar bakar iç çeker 😆😆😆😅 yada aldı diyelim hani bunun geriye kalan parçaları 😆😆😆 ama güzel indirim

• Beğen
Reaksiyonlar: frix

frix

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
gırayhan hocamla jackryan hocama reklam yapıyorsunuz dıyıp ındırım konusu acmak :D
Ne reklamı? Yazdıklarımdan tek anlayabildiğin reklam kısmı mı?

Hayırdır, bir çeteleşme durumu mu var? Yazdıklarım o kadar ağır gelmiş olmalı ki açtığım konuya kadar sıçrıyorsunuz. Kendi küçük ekosisteminizde sohbet döndürüp birbirinizi aklama çabanızı görünce mesaj yazmayı bıraktım. Yan hesap değilseniz hangi yüzle, hangi sıfatla savunuyorsunuz ayrıca? Bir ürünü bile piyasa fiyatından ucuz olmayan, bindirim yapmış firmaların marka iş birliği linklerini paylaşıp Sıcak Fırsatlar bölümünü çöplüğe çeviriyorsunuz, üstüne 'biz çok paylaşım yapıyoruz, buranın ağası biziz, kural da yok, yasak da değil, istersen rapor et" kafasına girip çocukça hareketler sergiliyorsunuz. Daha önce benzer tepkilerle karşılaşmışsınız anlaşılan, bu kadar savunma mekanizması normal değil. Bu şekilde ortalığı kirletmenin lüzumu yok. Yaşınıza versem de huzur kaçırıyorsunuz, mecburen cevap vermek zorunda kalıyorum.

Uzun süredir vakit buldukça güzel indirimler paylaşmaya çalışıyorum ki millete bir faydası olsun, önceki konularımı, tarihleri inceleyin de biraz utanın. İnsanları soğutmayın.

Gurkanpiro

80+ Gold
Ne reklamı?

Hayırdır, bir çeteleşme durumu mu var? Yazdıklarım o kadar ağır gelmiş olmalı ki açtığım konuya kadar sıçrıyorsunuz. Kendi küçük ekosisteminizde sohbet döndürüp birbirinizi aklama çabanızı görünce mesaj yazmayı bıraktım. Yan hesap değilseniz hangi yüzle, hangi sıfatla savunuyorsunuz ayrıca? Bir ürünü bile piyasa fiyatından ucuz olmayan, bindirim yapmış firmaların marka iş birliği linklerini paylaşıp Sıcak Fırsatlar bölümünü çöplüğe çeviriyorsunuz, üstüne 'biz çok paylaşım yapıyoruz, buranın ağası biziz, kural da yok, yasak da değil, istersen rapor et" kafasına girip çocukça hareketler sergiliyorsunuz. Daha önce benzer tepkilerle karşılaşmışsınız anlaşılan, bu kadar savunma mekanizması normal değil. Bu şekilde ortalığı kirletmenin lüzumu yok. Yaşınıza versem de huzur kaçırıyorsunuz, mecburen cevap vermek zorunda kalıyorum.

Uzun süredir vakit buldukça güzel indirimler paylaşmaya çalışıyorum ki millete bir faydası olsun, önceki konularımı, tarihleri inceleyin de biraz utanın. İnsanları soğutmayın.
adamlarda guzel ındırımler paylasıyor sız gıdıp adamlara reklam yapıyorsunuz dıyorsunuz cetelesme felan yok

SystemGC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Ahmet Unsal
Vatan'da fena olmayan indirimler var, gözüme MSI'ın RTX 4090 modelleri takıldı.

Yararlanabileceğiniz ek kampanyalar:
https://tr.msi.com/Promotion/join-the-galaxys-most-wanted/nb (Star Wars™ Outlaws hediyesi)

Oyun hediyesi sanırsam TR için geçerli değil gibi. Bölge olarak kontrol ettiğimde TR bilgisini göremedim :(

frix

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
adamlarda guzel ındırımler paylasıyor sız gıdıp adamlara reklam yapıyorsunuz dıyorsunuz cetelesme felan yok
Eleştirim gayet yerindedir ve bahsettiğim tipteki konular içindir. Sizin gelip bu konuyu kirletme hakkınız yok. Kaldı ki o konuda son sözlerimi söyledim, başka başka hesaplar neden aynı meselede cephe alıyor bir garip, hem de başka konuda.

Paylaşılan konular yüksek komisyon veren, genellikle sazan avı olan 'marka iş birliği' konuları, paylaşılan linkler 'utm'li affiliate linkleri. 'Aaa, tüh, bunlar affiliate içeren linklermiş' deyip işin içinden sıyrılamazsınız. İçerikte düzgün indirim yok. Sıcak Fırsatlar forumunu takip eden bir kullanıcı olarak buna eleştiri yapmayacağım da, neye yapacağım? Asıl mesele kanıtlarla ifşa ettiğim için muhtemelen çünkü affiliate meselesi normal kullanıcının hakim olmadığı konular. Ayrıca, ara sıra iyi indirim paylaşılması zerre mühim değil, konumuz da bu değil, ona bir şey diyen de yok. Affiliate meselesinde, o konuda bile gerçek indirim varsa benim için sorun yok diyorum, kaldı ki yasak da değil görünen üzere. Saldıracağınız başka konu mu kalmadı?

İnsanları soğutmaya devam edin. Bravo.

Son düzenleme:

frix

80+
Oyun hediyesi sanırsam TR için geçerli değil gibi. Bölge olarak kontrol ettiğimde TR bilgisini göremedim :(
Geçerli hocam. Avrupa kısmına tıklayınca görünüyor:
Ekran görüntüsü 2024-08-26 020851.png

SystemGC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Ahmet Unsal
  • Beğen
Reaksiyonlar: frix

The Batman

80+ Silver
bunu alıp i5 12600kf kasaya taksam acaba darbogaz kaç olur merak ettim .d %10 falansa alırım belki .d

Top Bottom