Neler Yeni

Rüyamda Karı Kız Görceğime Saçma Sapan Şeyler Görüyorum

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Umarım malum işi onların üstünde yapmıyorsunuzdur

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,384
İsim
Selim
Rüyamda ortaokulda dövdüğüm çoçukları görüyom kenan imirzalıoğlunu görüyom ama kız görmüyom
Hergun 3@ yaparsan göremezsin 👍 2 hafta yapmadım rüyam da direk anime kızı gördüm hemde 3 @_@_@ tane göğsü vardı. O günden beri artık 3@ yapmıyorum direk ruyalanma yaşıyorum.

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,262
İsim
Berk Atmaca
Hergun 3@ yaparsan göremezsin 👍 2 hafta yapmadım rüyam da direk anime kızı gördüm hemde 3 @_@_@ tane göğsü vardı. O günden beri artık 3@ yapmıyorum direk ruyalanma yaşıyorum.
Dostum şey... gerçek gibi mi? Bir arkadaş soruyorda ondan şey ettim.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,325
İsim
MehmedVII
Rüyamda ortaokulda dövdüğüm çoçukları görüyom kenan imirzalıoğlunu görüyom ama kız görmüyom
Ben de traktörle dereye falan giriyom, kamyon sürüyom, bi ara zombi ile ilişkiye girmiştim

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,384
İsim
Selim
Dostum şey... gerçek gibi mi? Bir arkadaş soruyorda ondan şey ettim.
Gerçek hocam ben anime çok izlediğim için anime kızı geldi ama eskiden normal filmler izlediğim de genelde filmde ki ünlü kadınlar geliyordu ama enteresandır genelde 3 tane göğsü oluyor :) ayrıca 3@ uzun süre yapmazsan ruyalanmayi her hafta yaşarsın ya da 2 hafta da bir.

RONALDINHO

80+ Silver
Gerçek hocam ben anime çok izlediğim için anime kızı geldi ama eskiden normal filmler izlediğim de genelde filmde ki ünlü kadınlar geliyordu ama enteresandır genelde 3 tane göğsü oluyor :) ayrıca 3@ uzun süre yapmazsan ruyalanmayi her hafta yaşarsın ya da 2 hafta da bir.
vay sapık seni

Merdonaldo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ünlüleri görüyom rüyamda Bende afra saraoğlunu gördümdü en son

JSezar

80+ Silver

Kara*

80+ Silver
evet ben rüyamda kendimi çıplak görüyom
images.jpeg

hard rp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
578
İsim
Mert
Ben bir ara rüyamda şirin babanın gelip burnumu kesip kaçtığını görmüştüm kalktığımda nefes alamamıştım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,453
Üyeler
151,064
Son üye
Cost
Top Bottom