Neler Yeni

Rust almalı mıyım şuan, yoksa %50 indirimi mi beklemeliyim?

Emirrr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İsmail Emir Karadiz
Şuan da Rust 200₺ ile indirimde ancak zam falan yiyecek diyorlar, şimdiden almalı mıyım yoksa zam yemez mi bir süre?

Hocam sonbahar indirimlerine az kaldı diye biliyorum o yüzden 50tl den fazla fark vermeye değermi bilemiyorum. Yanlış hatırlamıyorsam 22 kasım da indirim gelecek acelesi yoksa 50tl cebinizde kalsın.

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Ali Batmaz
olabilir şiimdi almak en iyisi bence

Emirrr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İsmail Emir Karadiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam sonbahar indirimlerine az kaldı diye biliyorum o yüzden 50tl den fazla fark vermeye değermi bilemiyorum. Yanlış hatırlamıyorsam 22 kasım da indirim gelecek acelesi yoksa 50tl cebinizde kalsın.
Zam konusu gelme ihtimali var ama emin misiniz?

600₺ olmaz ama değil mi? bir kaç kişi 600₺ olacak dediler.
rust tr için özel fiyat belirlemişse olmayabilir ama oladabilir malum ne olacağını kestiremiyorsun o konuda kesin bir şey diyemem ama rust gibi büyük bir oyuna zam gelecek olsaydı birçok yerde konuşulurdu illa ki

Emirrr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İsmail Emir Karadiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
rust tr için özel fiyat belirlemişse olmayabilir ama oladabilir malum ne olacağını kestiremiyorsun o konuda kesin bir şey diyemem ama rust gibi büyük bir oyuna zam gelecek olsaydı birçok yerde konuşulurdu illa ki
Rust bir anda ansızın koyuyor zam ya

bir önceki zammında zam yapılcağı büyük sitelerde forum sayfalaarında fln konuşuldu ve geldi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama gelebilir bir şey diyemem 50,100 lira daha fazla vereyim riske atmayayım derseniz alın hocam

O konuda haklısınız hocam zam ne zaman gelir veya gelir mi bilemiyorum. Ben sadece eğer zam gelmezse üzerinden düşündüm. Zam haberleri duyurulunca 208tl den aldım ben oyunu. Yani sizin bileceğiniz iş. Ama tabii ki 50tl kâr etmek için 300tl kaybetmekte göze alınamaz.

Emirrr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İsmail Emir Karadiz
O konuda haklısınız hocam zam ne zaman gelir veya gelir mi bilemiyorum. Ben sadece eğer zam gelmezse üzerinden düşündüm. Zam haberleri duyurulunca 208tl den aldım ben oyunu. Yani sizin bileceğiniz iş. Ama tabii ki 50tl kâr etmek için 300tl kaybetmekte göze alınamaz.
hem bir de şey geldi şimdi aklıma, 50₺ için 22 gün beklemek saçma geli.

Top Bottom