Neler Yeni

RX 5500 XT 8 GB kartımı ilana koydum fiyat iyi mi ?

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Elimde XFX RX 5500 XT 8 GB ekran kartı var ve bunu satıyorum fiyat 5300 TL diğer satıcılara göre uygun yazdığımı düşünüyorum 2 aylık kart sizce fiyat nasıl satılır mı ?

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
Elimde XFX RX 5500 XT 8 GB ekran kartı var ve bunu satıyorum fiyat 5300 TL diğer satıcılara göre uygun yazdığımı düşünüyorum 2 aylık kart sizce fiyat nasıl satılır mı ?
son fiyat ne vericeksin

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet

TEŞKİLAT

80+ Silver
Eğer adam alıcı evime kadar gelirse bi 100 lira indirim yapmayı düşünüyorum oda yoldan geldiği için ve pazarlık sünnet olduğu için.
ay ay ay havalara bak alıcı da çok meraklıydı senin atacağın kazığa
Mesaj otomatik birleştirildi:

cidden malınızı çok büyütüyorsunuz

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir tık fazla yazmışsın yine de satılabilir.
İsterseniz bir ikinci el piyasasına bakıp öyle yorumda bulunun kartımın fiyatı bu diğer satıcılara göre 300-400 uygun yazdım diğer kartlarda zaten 6 aylık kartlar oluyor ve benim kartım 2 aylık ve kartıma kefilim.

Git ilk önce Türkçeyi öğren sonra gel ikinci olarak benim kartım ve fiyatı da ben belirlerim bu tür konularda bilginiz yoksa yorum yapmayınız lütfen, ben kartımı övmüyorum sadece alıcıya garanti ediyorum.
ay ay ay havalara bak alıcı da çok meraklıydı senin atacağın kazığa

cidden malınızı çok büyütüyorsunuz

TEŞKİLAT

80+ Silver
İsterseniz bir ikinci el piyasasına bakıp öyle yorumda bulunun kartımın fiyatı bu diğer satıcılara göre 300-400 uygun yazdım diğer kartlarda zaten 6 aylık kartlar oluyor ve benim kartım 2 aylık ve kartıma kefilim.

Git ilk önce Türkçeyi öğren sonra gel ikinci olarak benim kartım ve fiyatı da ben belirlerim bu tür konularda bilginiz yoksa yorum yapmayınız lütfen, ben kartımı övmüyorum sadece alıcıya garanti ediyorum.

İlk önce Türkçe'yi öğren dedikten sonra bile hatalı yazımların beni güldürdü karşında enayi yok bilmesem yorum yapmam.

neyse gece gece güleceğimiz varmış diyelim.

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
İlk önce Türkçe'yi öğren dedikten sonra bile hatalı yazımların beni güldürdü karşında enayi yok bilmesem yorum yapmam.

neyse gece gece güleceğimiz varmış diyelim.
Nerede hata yaptığımı söylerseniz özür dileyeceğim nerede hata yaptım ?

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet

ikinci el piyasasının bizzat içindeğim yaşadığın bölgeye göre fiyatlar değişiyor ama benim yaşadığım bölge de o kartlar 4500-5000 civarında satılıyor

• Beğen
Reaksiyonlar: RefX

RefX

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim
Orhun Refik Kocabaş
Max 4.5k eder bence o kart

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
ikinci el piyasasının bizzat içindeğim yaşadığın bölgeye göre fiyatlar değişiyor ama benim yaşadığım bölge de o kartlar 4500-5000 civarında satılıyor
Hocam benim yaşadığım yerde bu kartla 6000 TL'ye kadar alıcı buluyor bende bu yüzden bu fiyatı yazdım çünkü sattığım zaman yerine bir kart koyabilmem gerekiyor haksız mıyım ?

• Beğen
Reaksiyonlar: Bery
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,799
Üyeler
158,197
Son üye
Samet Genç
Top Bottom