Neler Yeni

RX 570 kod 43 hatası ve sarı ünlem hatası

Omenvl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Kenan Bestil
Lütfen yardım edin. Sistemi yeni kendim montajladım. Ekran kartını 2.el MSI armor RX570 4 GB aldım. Sonra AMD'nin sitesinden RX570 driverleri o en son sürümü kendim yükledim. Dxdiag yazıp ekran sekmesine girdiğim zaman ekran kartı ismi çıkmıyor ve altta kod 43 hatası yazıyor. Bilgisayardan yönet deyip aygıtlardan ekran kartında sarı bı şekilde ünlem uyarısı var ve sürücüleri güncelle diyorum sürücüler zaten güncel diyor ve hata devam ediyor. O işaret gitmiyor ne yapmalıyım? Lütfen yardım edin ilk bilgisayarım inşallah çözülebilir bişeydir. Bilgisayardan fazla anlamam detaylı şekilde anlatırsanız çok iyi olur kabataslak olmadan.

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,311
İsim
.
Lütfen yardım edin. Sistemi yeni kendim montajladım. Ekran kartını 2.el MSI armor RX570 4 GB aldım. Sonra AMD'nin sitesinden RX570 driverleri o en son sürümü kendim yükledim. Dxdiag yazıp ekran sekmesine girdiğim zaman ekran kartı ismi çıkmıyor ve altta kod 43 hatası yazıyor. Bilgisayardan yönet deyip aygıtlardan ekran kartında sarı bı şekilde ünlem uyarısı var ve sürücüleri güncelle diyorum sürücüler zaten güncel diyor ve hata devam ediyor. O işaret gitmiyor ne yapmalıyım? Lütfen yardım edin ilk bilgisayarım inşallah çözülebilir bişeydir. Bilgisayardan fazla anlamam detaylı şekilde anlatırsanız çok iyi olur kabataslak olmadan.
Rx 570'i alırken test ettiniz mi?

Omenvl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Kenan Bestil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rx 570'i alırken test ettiniz mi?
ben test etmedim bana test videolarını yolladı. yarın aldıgım adamla buluşacagım kendısı duzeltmeye çalışacak bakcak gercektende bır sıkıntı varsa geri alacak ekran kartını. ben almaya gittimdede sarı unlem vardı bana drıverlerını yuklemedım ondan dedı sen gor dıye dırek takıverdım ekran kartını dedı.

Top Bottom