Neler Yeni

RX 6500XT Aldım Kötü Yorumlar Yapılıyor İade Etmeli Miyim?

SwindLers

80+
Öncelikle geçmiş olsun :) Zaten işlemciyi 11400 e yükseltecekseniz bence ekran kartı masrafı yapmayın derim. Ayrıca Abdullah incelemesinde 3.0 ile 4.0 farklarını anlatıyor. İçin biraz daha rahatlamış olur.
Kazaya herhalde geçmiş olsun dediniz ya ben pek videolara bakmıyorum şahsen yanlış anlamayın beni ne bileyim izleyemiyorum, iyi mi yapmışım kötü mü sizce bu fiyata almakla iade etmemi gerektiren bir durum yok herhalde, güzel düşünceniz için ve yorumunuz için çok teşekkür ederim.

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
estağfurullah ya ne özürü, ben çok teşekkür ederim böyle konular açıp sıktığım için asıl ben sizden özür dilerim bilgisizim ama içime korku düştü rahatlattınız. Çok sağolun iyi ki varsınız arkadaşlarr <3
Yok hocam sıkmadiniz emin olun zaten 1haftaligina koydeyim foruma yazınca zaman geciyo en azından bu arada kart gelince bı sorun veya herhangi bi sorununuz olursa konu acarken beni de etiketlerseniz konuyu görme ihtimalim artacağından dolayı yardımcı olabilirim

SwindLers

80+
Dediğim gibi 1000 lira daha koyup 1660 Süper alsanız daha iyi olur işlemci değişimine falan da gerek kalmaz ama 6500XT de çok berbat bir kart değil. Ama sorun yaşayan kişi sayısı fazla bir model forumda çok şikayetini gördüm.
bütçem yok keşke koyabilsem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok hocam sıkmadiniz emin olun zaten 1haftaligina koydeyim foruma yazınca zaman geciyo en azından bu arada kart gelince bı sorun veya herhangi bi sorununuz olursa konu acarken beni de etiketlerseniz konuyu görme ihtimalim artacağından dolayı yardımcı olabilirim
tamamdır çok çok teşekkür ederim gerçekten çok sağolun ya sizin gibi iyi insanlar kaldı mı inşallah öyle bir şeye gerek kalmaz sapa sağlam kullanırım :D

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Kartta hiçbir sorun yok kardeşim, bilgisayar kullanmayı bilmeyen tiplerin kötülemesi. Güle güle kullan.

nurettinsevinc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
389
İsim
Nurettin Sevinç
Kazaya herhalde geçmiş olsun dediniz ya ben pek videolara bakmıyorum şahsen yanlış anlamayın beni ne bileyim izleyemiyorum, iyi mi yapmışım kötü mü sizce bu fiyata almakla iade etmemi gerektiren bir durum yok herhalde, güzel düşünceniz için ve yorumunuz için çok teşekkür ederim.
Kaza için geçmiş olsun yazmıştım. Rica ederim ama videoları izleseniz yanlış mı doğru mu kendiniz karar verebilirsiniz.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,246
İsim
MehmedVII
Arkadaşlar herkese selam Anakartım H510M-K PCI 4.0 destekliyor ama, ne yazık ki işlemcim i3 10100F ve PCI 3.0 destekliyor ben bu ekran kartını bugün buradan aldım https://www.hepsiburada.com/sapphir...14-01-20g-p-HBCV00001D512U?magaza=Hepsiburada bazı arkadaşlar geçmiş olsun iyi kazık yemişsin 1650 alsaydın PCI 3.0 çok sorunlu uyumsuz çalışır diyor ben ekran kartını aldım 6 ay sonra i5 11400F'e geçeceğim oyun oynatmaz mı pişman oldum bu yorumları görünce korktum bir daha da ekran kartı alamam Hepsiburada güvenilir mi sizce kart bozuk gelir mi arkadaşlar Allah rızası için bir doğru yorum yapın kafam Allah bullah oldu 2 el ekran kartı alamam trafik kazası geçirdim 3 ay dışarıya çıkamıyorum, şimdiden geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkürler. Yardımlarınız için sonsuz teşekkürler.
Pcie 3.0'da anlık drop çok oluyor

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
bütçem yok keşke koyabilsem

tamamdır çok çok teşekkür ederim gerçekten çok sağolun ya sizin gibi iyi insanlar kaldı mı inşallah öyle bir şeye gerek kalmaz sapa sağlam kullanırım :D
Umarım hocam hayırlı olsun kart inşallah uzun süre sorunsuz kullanırsınız ayrica size az sonra bı video göndericem o videoyu da izleyin AMD teknolojileri hakkında bi video performansınızı arttirir

SwindLers

80+
Umarım hocam hayırlı olsun kart inşallah uzun süre sorunsuz kullanırsınız ayrica size az sonra bı video göndericem o videoyu da izleyin AMD teknolojileri hakkında bi video performansınızı arttirir
tamamdır çok çok teşekkür ederim hepinize

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
  • Beğen
Reaksiyonlar: Che_

SwindLers

80+
Kaza için geçmiş olsun yazmıştım. Rica ederim ama videoları izleseniz yanlış mı doğru mu kendiniz karar verebilirsiniz.
tamamdır çok çok teşekkür ederim abdullah abi zaten yazdı tam içim rahatladı valla

Kartta hiçbir sorun yok kardeşim, bilgisayar kullanmayı bilmeyen tiplerin kötülemesi. Güle güle kullan.
Abdullah abicim, gerçekten içimi o kadar ferahlattın ki sana binlerce kez ve sonsuzca çok teşekkür ederim çok sağol abicim allah razı olsun hepiniz iyi ki varsınız cansınız abim <3

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege

Mert.k

80+ Bronze
pci 3.0 da 4.0 a nazaran fps kaybı olur ama o kadarda çok değil
muhtemelen o arkadaşların işlemcisi 6500xt ye nazaran güçsüz çünkü iyi bir işlemci ile pci 3.0 da her oyunu oynatır
Sadece fps değil tam uyumlu çalışmıyor driver çökmeleri oyundan atma drop vb yaşıyorum sürekli gtx 1060 3 gb vardı hiç böyle sorunum yoktu

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
Sadece fps değil tam uyumlu çalışmıyor driver çökmeleri oyundan atma drop vb yaşıyorum sürekli gtx 1060 3 gb vardı hiç böyle sorunum yoktu
Driver surumunuz nedir dduyla tüm sürücüleri silin ve 22.5.1 WHQLyi kurun ve Nvidia'nın driverlari hala duruyo olabilir

Top Bottom