Neler Yeni

RX 6500XT Aldım Kötü Yorumlar Yapılıyor İade Etmeli Miyim?

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,302
İsim
Ahmet Sevinç

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
Arkadaşlar herkese selam Anakartım H510M-K PCI 4.0 destekliyor ama, ne yazık ki işlemcim i3 10100F ve PCI 3.0 destekliyor ben bu ekran kartını bugün buradan aldım https://www.hepsiburada.com/sapphir...14-01-20g-p-HBCV00001D512U?magaza=Hepsiburada bazı arkadaşlar geçmiş olsun iyi kazık yemişsin 1650 alsaydın PCI 3.0 çok sorunlu uyumsuz çalışır diyor ben ekran kartını aldım 6 ay sonra i5 11400F'e geçeceğim oyun oynatmaz mı pişman oldum bu yorumları görünce korktum bir daha da ekran kartı alamam Hepsiburada güvenilir mi sizce kart bozuk gelir mi arkadaşlar Allah rızası için bir doğru yorum yapın kafam Allah bullah oldu 2 el ekran kartı alamam trafik kazası geçirdim 3 ay dışarıya çıkamıyorum, şimdiden geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkürler. Yardımlarınız için sonsuz teşekkürler.
Hocam geçmiş olsun bu arada ve şöyle bir şey var 6500xt kart çıktığı zaman pcie 3.0için driver hataları vardı ve bazı oyunlarda 5fpsi gecemiyodu ancak bildiğim kadarıyla bu driverlarla çözüldü pcie 3.0da ama pcie 3.0da hata yaşadım diyenler var yaşamadım diyenler var bir de şöyle bir şey var internette mesela adam drop yiyor oyunda Rami az olduğu için sonra hemen bı foruma AMD 6500xt driverdan drop yiyorum falan yaziyo çünkü nvidia fanı ve her sorunu AMDye bagliyo yani biraz da şans işi ve eğer iade etmezseniz 22.5.1 sürümünü kurun 22.7.1 den WHQL olana kadar uzak durun

SwindLers

80+
Hocam geçmiş olsun bu arada ve şöyle bir şey var 6500xt kart çıktığı zaman pcie 3.0için driver hataları vardı ve bazı oyunlarda 5fpsi gecemiyodu ancak bildiğim kadarıyla bu driverlarla çözüldü pcie 3.0da ama pcie 3.0da hata yaşadım diyenler var yaşamadım diyenler var bir de şöyle bir şey var internette mesela adam drop yiyor oyunda Rami az olduğu için sonra hemen bı foruma AMD 6500xt driverdan drop yiyorum falan yaziyo çünkü nvidia fanı ve her sorunu AMDye bagliyo yani biraz da şans işi ve eğer iade etmezseniz 22.5.1 sürümünü kurun 22.7.1 den WHQL olana kadar uzak durun
kartı aldım diye mi geçmiş olsun dedin be reis :(

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,223
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
eğer driver sorunu yaşamak istemiyorsan nvidia almanı tavsiye ederim bütçeni 5k yapabilirsen
bunu al hem bu kart o karttan alacağın performansın yüzde 30 falan fazlasını da verir
Kanka bu ne soğutma bloğu yok kartın önerdiğin karta bak

SwindLers

80+
ramim 16 gb 16 ram kullanıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka bu ne soğutma bloğu yok kartın önerdiğin karta bak
siz ne diyorsunuz arkadaşa katılıyor musunuz gerçekten korku girdi içime başka da seçeneğim yoktu :(

Atyxah

80+ Silver
1 2 yorum hariç geri kalan hepsi sallamış ha

işlemcini yükselteceksen hiçbir sorun çekmezsin fanatik nvidiacılar amd diye sallayıp duruyorlar

6000 serisinde yüzlerce kişiden sadece 1 kişide wattman gördüm o da driveri yokmuş indirdi düzeldi ama 500 serisi aldın mı wattman yanında promosyon geliyor

tek yaşayacağın sıkıntı işlemci yükseltene kadar DÜŞÜK FPS ALMAZSIN AMA KARTI TAM GÜCÜNDE DE KULLANAMAZSIN

Hepsiburadadan da sıkıntı çekmezsin iadeye gerek yok o bütçede alternatif kartı da yok nvidia her zaman amd den daha pahalıdır alırsan rn iyi rx6600 alırsın onu da sonra yükseltirsen belki

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege

Atyxah

80+ Silver
ramim 16 gb 16 ram kullanıyorum

siz ne diyorsunuz arkadaşa katılıyor musunuz gerçekten korku girdi içime başka da seçeneğim yoktu :(
sallıyor bu tek fanlı kart diye

soğutma bloğu olmayan ekran kartı yok (tarihi eserler sayılmazsa)

pardon sallamıyormuş ironi olarak söylemiş tek fanlı diye

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar herkese selam Anakartım H510M-K PCI 4.0 destekliyor ama, ne yazık ki işlemcim i3 10100F ve PCI 3.0 destekliyor ben bu ekran kartını bugün buradan aldım https://www.hepsiburada.com/sapphir...14-01-20g-p-HBCV00001D512U?magaza=Hepsiburada bazı arkadaşlar geçmiş olsun iyi kazık yemişsin 1650 alsaydın PCI 3.0 çok sorunlu uyumsuz çalışır diyor ben ekran kartını aldım 6 ay sonra i5 11400F'e geçeceğim oyun oynatmaz mı pişman oldum bu yorumları görünce korktum bir daha da ekran kartı alamam Hepsiburada güvenilir mi sizce kart bozuk gelir mi arkadaşlar Allah rızası için bir doğru yorum yapın kafam Allah bullah oldu 2 el ekran kartı alamam trafik kazası geçirdim 3 ay dışarıya çıkamıyorum, şimdiden geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkürler. Yardımlarınız için sonsuz teşekkürler.
Yani şimdi bunu alıp bir de 11400F için uğraşacağına 1000TL daha koy GTX 1660S al. Elindeki işlemci ile uzun yıllar kullanırsın bir de işlemciye 3K vermeye uğraşmazsın.

6500XT de pek sevdiğim bir kart değil, hem zayıf hem stabilite sorunları olabiliyor.

Atyxah

80+ Silver

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
Hayır ya geçen konuda zaten Sapphire alın bir şey olmaz diyen de bendim kaza geçirmiş olduğunuz için dedim
Bu arada şunu söyleyim kart elinize kadar hayatınızin en büyük streslerinden birini yasiyicaksiniz ben yıllar boyunca yeni sistem hayali kurdum en sonunda iyi bir sistem aldim ama sistem gelene kadar çok büyük stres yaşadım acaba wattman yer miyim falan falan diye ama suan aldgim için çok mutluyum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
990,288
Üyeler
156,589
Son üye
Xalionis