Neler Yeni

RX 6700 XT EKRAN KARTI SORUNU (Coil Whine Olabilir mi ?)

qrmert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mert
Selam arkadaşlar. Vatan Bilgisayardan toplama bilgisayar aldım, masaüstünde takıldığım zaman sorun yok ama oyun oynamaya başladığım zaman sinek vızıltısı gibi bir ses geliyor kasadan, alalı 3 gün oldu oyunu alta alınca ses gidiyor oyunu tekrar açınca tekrar başlıyor sizce bu Coil whine mi ? asusu aradım tam 4 tane müşteri hizmetlerindeki farklı insanlarla konuştum Coil whine için ürün değişimi sağlamadıklarını söylediler sizce garantiye asus bayisine göndermelimiyim ? uzun bir süreç 1 ay sonra gelir değişim olmazsa.

Kasadan gelen ses nedir ?
Video: https://streamable.com/abm67l

Requielme

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Bilal
asusun bu modelinde var hocam bende vatandan aldım asus dual 6700xt kronik ben beğenmedim diye iade ettim arızadan bahsetmedim.Yoksa diğer türlü geri almıyorlar.

Connex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Emirhan
Discord
ConneX#1905
Selam arkadaşlar. Vatan Bilgisayardan toplama bilgisayar aldım, masaüstünde takıldığım zaman sorun yok ama oyun oynamaya başladığım zaman sinek vızıltısı gibi bir ses geliyor kasadan, alalı 3 gün oldu oyunu alta alınca ses gidiyor oyunu tekrar açınca tekrar başlıyor sizce bu Coil whine mi ? asusu aradım tam 4 tane müşteri hizmetlerindeki farklı insanlarla konuştum Coil whine için ürün değişimi sağlamadıklarını söylediler sizce garantiye asus bayisine göndermelimiyim ? uzun bir süreç 1 ay sonra gelir değişim olmazsa.

Kasadan gelen ses nedir ?
Video: https://streamable.com/abm67l
coil whine hocam bende de xfx rx6600xt var 400 fps gecınce cw sesi gelmeye başlıyor fps sabitleyin belki kesilir bende kesiliyor
kulaklık takılı oldugu ıcın sıkıntı olmuyo zaten ama sız kasanın yanındasınız fps sabıtlemeyı deneyin

qrmert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
coil whine hocam bende de xfx rx6600xt var 400 fps gecınce cw sesi gelmeye başlıyor fps sabitleyin belki kesilir bende kesiliyor
kulaklık takılı oldugu ıcın sıkıntı olmuyo zaten ama sız kasanın yanındasınız fps sabıtlemeyı deneyin
çok kafama takıldı sizce ürünü iade etmelimiyim ekran kartımı beğeniyorum bütçeme göre en iyi f/p ekran kartı ses çok rahatsız etti sadece.

heymia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
mERT
evet ses coil whine garantiye göndersen bile gelecek üründede olmayacağını bilemezsin çok rahatsız etmiyorsa kullanmaya devam et bir problem yaşamazsın ses dışında

qrmert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
evet ses coil whine garantiye göndersen bile gelecek üründede olmayacağını bilemezsin çok rahatsız etmiyorsa kullanmaya devam et bir problem yaşamazsın ses dışında
coil whine garantiye girmiyormuş

Top Bottom