Neler Yeni

Rx 6700 XT Ekran Kartıma Takas Teklifi Geldi

Calidelly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Mete
Merhabalar,
Elimde RX 6700 XT var ama yayıncıyım, daha doğrusu yayıncı demek için bin fırın ekmek yemek lazım :)

Ama bilindik bir sorun mevcut, amd nin obs desteği yok bende kartımı takasa sundum veyahut satmak için ilanlar verdim.

İnno 3D twin 2x 3060 oc li teklif geldi sizce ne yapmalıyım?

Sizlerin de görüşünü almak istedim, üstüne ne gibi bir fark istemeliyim/istemeli miyim?

Arasında ki fps farkı ne kadar olur?
İnno 3D midir nedir bu marka nasıldır güvenilir midir?

Teşekkürler..

Ajanefe310

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
efe yağız karahan
Discord
XXsinsipandaXX#6610
Merhabalar,
Elimde RX 6700 XT var ama yayıncıyım, daha doğrusu yayıncı demek için bin fırın ekmek yemek lazım :)

Ama bilindik bir sorun mevcut, amd nin obs desteği yok bende kartımı takasa sundum veyahut satmak için ilanlar verdim.

Sizlerin de görüşünü almak istedim, üstüne ne gibi bir fark istemeliyim/istemeli miyim?

Teşekkürler..
knk 6600 3060ın rakibi iken 6700xtyi 3060 a verme bence

Calidelly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Mete
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yorumlarınız için teşekkür ederim, kartımın iyi olduğunu biliyorum kartım tertemiz bir kart garantisi dahi devam ediyor öyle söyleyebilirim, sadece oyun ve yayın için kullanıldı.

Ama yayınlarda ki pikselleşmenin önüne geçemediğim için nvidia ile takas düşünüyorum. 8.5k bitrate bile kurtarmıyor öyle söylesem yeridir ^^

Bu kart ile hangi kartı takasa birebir vermeliyim yada önerisi olan var mıdır?

Kart ile ilgili tek sıkıntım yayının pikselleşmesi yoksa mükemmel bir kart, fps ve performans konusunda sıkıntısız hiçte sorun yaşamadım.

Jnwander

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Kadir Tunç
Yorumlarınız için teşekkür ederim, kartımın iyi olduğunu biliyorum kartım tertemiz bir kart garantisi dahi devam ediyor öyle söyleyebilirim, sadece oyun ve yayın için kullanıldı.

Ama yayınlarda ki pikselleşmenin önüne geçemediğim için nvidia ile takas düşünüyorum. 8.5k bitrate bile kurtarmıyor öyle söylesem yeridir ^^

Kart ile ilgili tek sıkıntım yayının pikselleşmesi yoksa mükemmel bir kart, fps ve performans konusunda sıkıntısız hiçte sorun yaşamadım.
Üsteki dediğim kartları takas edebilirsin.
İlla 3060 ile edeceksen de üstüne ücret iste.

Laving

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Mert Soylu
İlgilendiği Kategoriler
Futbol - Bilgisayar
Instagram
lavingcc
Steam
LavingTheDev
Discord
Laving#1851

Merhaba dostum ryzen bir ekran kartı almak istiyorum. Herhangi bir driver sıkıntısı yaşadın mı?

Silinsin

80+ Silver

Eşit takaslık kart yok maalesef ya biri 3060 ti vermek isteyecek ki ben olsam vermem ya da 3060 alıp üstüne para verecekler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba dostum ryzen bir ekran kartı almak istiyorum. Herhangi bir driver sıkıntısı yaşadın mı?
Ryzen ekran kartı diye bir şey yok radeonsa kasıt idare ediyor 2 güncelleme de hala alt tab sorunu çözecekler 6700 xt de :D
Edit: sanırım 3.

Calidelly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Mete
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Üsteki dediğim kartları takas edebilirsin.
İlla 3060 ile edeceksen de üstüne ücret iste.
Bir görüşelim bakalım. Teşekkürler :)
Her hangi bir problem yaşamadım, alttaki arkadaşın dediği gibi bir alt tab sorunu da yaşamadım. RX 6700 XT kartım.
Eşit takaslık kart yok maalesef ya biri 3060 ti vermek isteyecek ki ben olsam vermem ya da 3060 alıp üstüne para verecekler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ryzen ekran kartı diye bir şey yok radeonsa kasıt idare ediyor 2 güncelleme de hala alt tab sorunu çözecekler 6700 xt de :D
Edit: sanırım 3.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ebubekir Kaya
Merhabalar,

Teşekkürler..
knk msi veya asus olsa belki ok olurduk lakin inno şahsen il kez duyuyorum bende msi rtx 3060 ventus 2x var çok memnunum dlss+rtx çok iyi gerçekten

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
knk msi veya asus olsa belki ok olurduk lakin inno şahsen il kez duyuyorum bende msi rtx 3060 ventus 2x var çok memnunum dlss+rtx çok iyi gerçekten
Ne alaka :D Ayrıca bilindik bir marka. Ki direkt 3060 ile takas edilmez :D

mkurtulus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
mert kurtulus
Nvidia tarafı bu işi yapıyor üzerine ücret iste veya 2 bin tl’lik bir yayıncı ekipmanı mikrofon kamera vb

nvidia kartlar daha pahalı amd kartlardan kaliteli oldukları için 6600xt 3060a rakip diye fiyatları aynı olmuyor ki çok mantıksız yorumlar yapılmış o karta karşılık 3060 + para almanız çok zor çünkü siz nvidia alarak saf güç almıyorsunuz kalite rt dlss broadcast gibi teknolojiler ve stabilite alıyorsunuz nvidia bu yüzden pahalı ben asus cashback ile daha ucuza 6700xt alabilecekken 1000 lira fazla verip 3060 aldım yorumlardaki mantıkla bakarsak 6700xt alsaydım 3060ı olan biriyle takaslayıp üstüne 1.5k para alırmışım vay be :)

ne demek istediğimi anlamayan olursa sözkonusu kartların sıfır ve 2.el fiyatlarını karşılaştırsın ozaman daha iyi anlaşılır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,490
Üyeler
156,786
Son üye
EdArda
Top Bottom