Neler Yeni

Rx580 8 gb yoxsa Gtx1650 4 gb mı daha iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hüseyn
Sistem alıyorum içinde Gtx1650 4gb var 1650 satıb 580 almak daha iyi olurmu

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
RX 580 8GB daha güçlü.

HydraaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Mustafa Çınar
dostum amd den uzaktur benim düştüğüm belaya sende düşme adamların kartı berbat her güncellemede kartı bozmaktan başka bir şey yapmıyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

alacaktansa biraz daha ekle 1660 al

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
dostum amd den uzaktur benim düştüğüm belaya sende düşme adamların kartı berbat her güncellemede kartı bozmaktan başka bir şey yapmıyorlar

Yo ben 580 kullandım, hiç de bir sorun olmamıştı. AMD gönül rahatlığı ile alınır, geçmişte kalmayın.

HydraaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Mustafa Çınar
Yo ben 580 kullandım, hiç de bir sorun olmamıştı. AMD gönül rahatlığı ile alınır, geçmişte kalmayın.
rx 6500 kullanıyorum derdi bitmiyor önce crash yemelerle başladı sonrasında kart textureleri yüklememeye başladı

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
İbrahim Toglu

Kardeşim yaşadığın sorun doğrudur buna itirazım yokta. Neden binlerce sorunsuz kullanan(biri de kendim) insanlar varken kendi sorunun tüm modellerin hepsinde varmış gibi davranıyorsun? Hayır insanları yanlış yönlendiriyorsun.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
rx 6500 kullanıyorum derdi bitmiyor önce crash yemelerle başladı sonrasında kart textureleri yüklememeye başladı

Texture yüklemesi depolama birimleri ilede alakalı olabiliyor, hatta çoğunlukla depolama birimlerinden oluyor. Hızı vs. düştüğünden, crash mevzusuna farklı bir çok şeyde sebep olabilir. windows direk hiç bir şey yok iken mavi ekran verebilen bir işletim sistemi bi kere :D.

Kardeşim yaşadığın sorun doğrudur buna itirazım yokta. Neden binlerce sorunsuz kullanan(biri de kendim) insanlar varken kendi sorunun tüm modellerin hepsinde varmış gibi davranıyorsun? Hayır insanları yanlış yönlendiriyorsun.

Yaşça küçük olunca böyle saldırıya geçiliyor, bakıyorum şuan gördüğü bütün AMD kart ismi geçen konuya yazıyor :D.

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
İbrahim Toglu
E bu sorun rtx 3050'de de yaşanmış şimdi nvida çöp o zaman?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
6500XT normal bir kart değil zaten. Zamanında da önermedim hala da önermem.

Kart kötü bir kart ama çıktığı dönemde fiyatına göre performansı kötü. Arızalı çıkarmadılar yani :D. Sorunu 5500 XT ile aynı gibi olup 6000 serisi adını taşımasıydı.

FarukKG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Faruk G
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar , Motorsiklet , Araba , Parfüm , Biraz Elektrik-Elektronik

Kendi sisteminde olan hatalar için direk Amdyi suçlama. 580-5500 ler ilk çıktığında evet sıkıntılıydı ama şuanda çok iyi bir durumda Amd driverleri.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Kart kötü bir kart ama çıktığı dönemde fiyatına göre performansı kötü. Arızalı çıkarmadılar yani :D. Sorunu 5500 XT ile aynı gibi olup 6000 serisi adını taşımasıydı.
Tek sorunu performans değil, özellikle PCI 3.0 slotunda kullanılınca sapıtıyor kart. Artık o kartta neyi yanlış yaptılarsa durduk yere mavi ekran alan veya oyunları çöken çok kişi gördüm.

Top Bottom