Neler Yeni

Ryzen 3 3100 stok fan sesi

brdnscmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Berdan Saçmacı
BIOS' da Smart Fan 5 kısmına girip silent moda alabilirsin. Boşta dereceler artabilir.
birde unuttugum bir şey varmıdır yardimci olabilir misiniz ekran kartinin son surumunu indirdim ramleri mhzini ayarladim funmark ve core95 testleri yaptim msiafterburnedan kontrol ettim core performence boostu kapattim daha az fan sesi için fakat cok fark eder diyorsanız geri açarım fakat cok onemli degil 5 10 fps farki varmıdır unuttugum birsey yoksa gonul rahatliyla oyunlarımi yukleyeyimmi hocam cok tesekkurler.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,125
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
birde unuttugum bir şey varmıdır yardimci olabilir misiniz ekran kartinin son surumunu indirdim ramleri mhzini ayarladim funmark ve core95 testleri yaptim msiafterburnedan kontrol ettim core performence boostu kapattim daha az fan sesi için fakat cok fark eder diyorsanız geri açarım fakat cok onemli degil 5 10 fps farki varmıdır unuttugum birsey yoksa gonul rahatliyla oyunlarımi yukleyeyimmi hocam cok tesekkurler.
Ryzen 3 3100' de CPB kapatmayın işlemcinin performansı görünür şekilde düşebilir. Mümkünse 4.1 falan yapın hatta GHz' i

brdnscmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Berdan Saçmacı
Ryzen 3 3100' de CPB kapatmayın işlemcinin performansı görünür şekilde düşebilir. Mümkünse 4.1 falan yapın hatta GHz' i
Teşekkürler. Baska bir tavsiyeniz varmıdır. Yeni bilgiisyar toplama sonrası yapilacak videolarını izledim. Gigabyte app uygulamsindan svi indirdim fakat yapamadim turkce bir kaynak bulamadim. Fanlar daha hizli dönemeye basladi. Bende kapattim.

Top Bottom