Neler Yeni

Yardım Ryzen 5 7500 F İçin kule tipi soğutma önerisi

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
459
İsim
Mirhan Yalçın
İşlemcinin sorunlu olmasını nereden anlayabilirim ki hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bu thermalright çok mu iyi ya 100 kişi önerdi neredeyse :D
Yok kötü olduğu için öneriyoruz

OSman18

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Osman Atlıhan
İşlemcinin sorunlu olmasını nereden anlayabilirim ki hocam

Hocam bu thermalright çok mu iyi ya 100 kişi önerdi neredeyse :D
Sistemi topladığımdan beri 7-8 aydır aynı işlemci ile Thermalright'ın Phantom Spirit 120 SE ARGB modelini kullanıyorum. Maşallah işlemci serin çalışıyor bayağı. Rahatlıkla tavsiye edebilirim.
Sorun çözülmezse ne yapacağım demişsin. Öncelikle orta-iyi bir termal macunla soğutucunun montajını yapman daha sağlıklı olur. Yine de sıcaklık yüksek seyrederse kasa soğutmanı gözden geçirebilirsin. Demem o ki bu soğutucu bu işlemci için gayet yeterli bir ürün.

Graft1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Bünyamin
Sistemi topladığımdan beri 7-8 aydır aynı işlemci ile Thermalright'ın Phantom Spirit 120 SE ARGB modelini kullanıyorum. Maşallah işlemci serin çalışıyor bayağı. Rahatlıkla tavsiye edebilirim.
Sorun çözülmezse ne yapacağım demişsin. Öncelikle orta-iyi bir termal macunla soğutucunun montajını yapman daha sağlıklı olur. Yine de sıcaklık yüksek seyrederse kasa soğutmanı gözden geçirebilirsin. Demem o ki bu soğutucu bu işlemci için gayet yeterli bir ürün.
Kral bende senin kule tipinden alayım o zaman ya diğer ayda maaş bir yatsın inşallah

OSman18

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Osman Atlıhan
Kral bende senin kule tipinden alayım o zaman ya diğer ayda maaş bir yatsın inşallah
Dün ya da birkaç gün önce 1200₺ civarına düşmüştü sanırım. Denk gelseydin çok iyi olurdu. :/
ARGB modeli 1900₺ bandında. Işıklı olmasa da olur dersen 1600₺ civarına bulabilirsin şu anda.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,019
İsim
Oğuz
thermalright assasian perles al aynı işlemci valoda 60 geçmedi
Aynı fiyat ve spirit biraz daha sessiz çalışıyor.

Strong M4 12 X pro diye bir kule tipi soğutma almıştım onu kullanıyorum şuan yetersiz geliyor
Stock soğutucudan biraz daha iyidir. 7500f güçlü çalıştığı için yetecek bir şey değil.
Fazla düşünmene gerek yok. Al, geç.
https://www.gaming.gen.tr/urun/3848...tl-c12c-120mm-intel-amd-uyumlu-hava-sogutucu/

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
459
İsim
Mirhan Yalçın
Hocam bu kule tipi soğutmayı alacağım da aldım diyelim işlemci sıcaklık değeri yine aynı şekil olursa ne yapmam gerek peki
Düşer merak etme içinden çıkan macun gayet yeterli ramlere çarpma gibi bir olayı yok fanlar yükseltiliyor

Graft1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Bünyamin
Düşer merak etme içinden çıkan macun gayet yeterli ramlere çarpma gibi bir olayı yok fanlar yükseltiliyor
Hocam ben bu kule tipini alırım da almasına çok fena yer kaplayacak kasada bide kasa dar benim fotoğrafını çekip atayım istersen ramlere felan çarpma durumu olmaz demi bide kasama ve anakartıma uyumlu olur mu MSI 620 M-E PRO anakart var DDR 5

Ekler

• IMG_20240723_222945.jpg
    IMG_20240723_222945.jpg
    3.6 MB · Hit: 14

codcubiri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Ömür
Hocam ben bu kule tipini alırım da almasına çok fena yer kaplayacak kasada bide kasa dar benim fotoğrafını çekip atayım istersen ramlere felan çarpma durumu olmaz demi bide kasama ve anakartıma uyumlu olur mu MSI 620 M-E PRO anakart var DDR 5
Kral sen fanı yanlış takmışsın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
952,075
Üyeler
150,029
Son üye
Droix72
Top Bottom