Neler Yeni

Ryzen 5 7500f için bu soğutucu seçtim sizce nasıl

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Genç desem
Sana kalmış, ben sıvı soğutma almazdım ama içine sineni al.
Teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

En azından kasan da destekliyorsa 360mm al
Keşke sadece 240

360 destekliyosa da bu ürün fena değil

240 destekliyor bu deep cool kullandınız mı

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,394
İsim
Kerem Çavuş
Teşekkür ederim

Keşke sadece 240

240 destekliyor bu deep cool kullandınız mı
Forumda alan çok kişi var , tier 1 ls520 nin pompası daha düşük kaliteli hali , bu fiyata güzel ürün

forza11

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Genç desem

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
783
İsim
Ahmet Yıldırım
7500F soğutmak için gereksiz bir bütçe. İşlemciden pahalı soğutucu alınmaz bence.
Phantom Spirit 1800 liraya konuyu çözer.

ille sıvı soğutma isterseniz de daha uyguna ürünler var.
7500f'i soğutmak için o kadar para vermeye gerek yok.

Bu soğutucu işini fazlasıyla görür. Estetiğe önem veriyorsan bunuda alabilirsin
Gereksiz. Maks alacağın soğutucu Phantom Psirit, Assasin felan olmalı.
Sıvı soğutma gereksiz bir harcama olur o işlemciye, illa sıvı soğutma istiyorsan 360mm al
Arkadaşlar en cafcaflı hava soğutma bile sıvı soğutucu kadar estetik durmuyor. Belki tercih hem performans hem de estetik olarak iyi durmasıdır. Ryzen 5 3600 olsa bende, soğutucu alsam gider sıvı soğutucu alırdım çünkü çok şık duruyor kasada.

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Genç desem
Arkadaşlar en cafcaflı hava soğutma bile sıvı soğutucu kadar estetik durmuyor. Belki tercih hem performans hem de estetik olarak iyi durmasıdır. Ryzen 5 3600 olsa bende, soğutucu alsam gider sıvı soğutucu alırdım çünkü çok şık duruyor kasada.
Yeter li soğutsun güzel dursun sıvı soğutma için gayet yeter

masxar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
mustafa çalışır
Benim kasamda böyle duruyor hocam. Benim çok hoşuma gitti açıkçası,ben bu tarz işlemcilerde şahsen sıvı soğutma almazdım çok gereksiz. Alırdım phantom spiritin rgb versiyonunu işlemci,ram,ssd falan yükseltirdim daha kötü performansa neden daha fazla vereyim ki? Zaten Ryzen 5 3600 alan biri sıvı soğutucu alacağına hava soğutucu alsın ryzen 5 5600 alsın işlemci olarak.

Ekler

• 20240803_170714.jpg
    20240803_170714.jpg
    934.9 KB · Hit: 20
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Genç desem
Benim kasamda böyle duruyor hocam. Benim çok hoşuma gitti açıkçası,ben bu tarz işlemcilerde şahsen sıvı soğutma almazdım çok gereksiz. Alırdım phantom spiritin rgb versiyonunu işlemci,ram,ssd falan yükseltirdim daha kötü performansa neden daha fazla vereyim ki? Zaten Ryzen 5 3600 alan biri sıvı soğutucu alacağına hava soğutucu alsın ryzen 5 5600 alsın işlemci olarak.
Kanka bende o arkadaş da söylüyor ya "tercih meselesi"

Herkes istediğini alır buradanda tavsiye öneri alıp fikrini verir

masxar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
mustafa çalışır
Kanka bende o arkadaş da söylüyor ya "tercih meselesi"

Herkes istediğini alır buradanda tavsiye öneri alıp fikrini verir
tabii ki tercih ama ryzen 5 3600 gibi alt segment bir işlemci örnek verdiği için yazdım. Yoksa isteyen istediğini alsın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,297
Üyeler
157,356
Son üye
farukyavuzc(insta)
Top Bottom