Neler Yeni

Ryzen 5 7500F İçin Hangi Soğutucuyu Almalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yunus Emre
Ryzen 5 7500F için hangi soğutucuyu almalıyım? Kasam MSI Mag Forge M100A D60. Hangi hava soğutucuyu almalıyım. Kasamın desteklediği max soğutucu uzunluğu aşağıda. Bir de anakartım Asus Prime B650M-R soğutucunun fanları ramlere denk gelmez değil mi? Evdeki diğer bilgisayarda böyle bir sorun yaşadığım için soğutucunun bir fanını sökmem gerekmişti.
Kanka cooler master ml240L aldım ben şuan havalar yoğun şekilde sıcak olmasına rağmen 60 dereceyi geçmiyor soğuk hava da zaten 55 derece nin bile altında çalışıyor gayet yeterli ve fiyat performans ürünü

Kanka cooler master ml240L aldım ben şuan havalar yoğun şekilde sıcak olmasına rağmen 60 dereceyi geçmiyor soğuk hava da zaten 55 derece nin bile altında çalışıyor gayet yeterli ve fiyat performans ürünü
Hocam hayırlı olsun ama ben zaten aldım soğutucu + olarak o bütçeye çıkamazdım

MeHeL01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Öztürk
Ön taraftaki fanı biraz kaldırman gerekebilir ram e alt tarafı yaslanıyor ben assasin phantom kullanıyorum ramlarden dolayı bir tık kaldırmam gerekti lakin çok bir önemi yok önerilen fan assasin peerles thermalright ın 240 mm si ile benzer sonuçlar veriyor soğutma olarak trifact kanalından bakabilirsiniz testlerine

Top Bottom