Neler Yeni

🔥İndirim Ryzen 7 5800x3D 8395 TL

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Dostum aynı şeylerden bahsediyoruz zaten, sen diyorsun ki kesin takılmaz bu 150 euro kuralı neden konuldu ? :). Ayrıca ürün gümrükte takılınca direk iade başlamıyor kargo firması alıcı kişiye bilgi veriyor ürünü ya gümrük müşavirliği ile çekin yada iade edin diye upsde ürün takılırsa vekaletname çıkarıyorsunuz çıkan gümrük müşavirliği masrafı,antrepo masrafı vs vs amazona yansıtıyorlar fakat diğer diğer kargo firmalarının amazon yada newegg ile anlaşması yok haliyle gümrükte takılınca bütün masraflar alıcıya ait oluyor
Ben kesin takılmaz demiyorum fiyat ile alakası yok diyorum. 1000 TL lik ürün bile takıldı. Çocuk iadeyi başlattı aldı parasını. Bu kadar basit yani. Takılırsada iade ediyorsun yani. Öyle bir anlatıyorsun ki her ürün takılıyor bir sürü masraf çıkıyormuş gibi.

takasa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Taha
Defalarca Amazon Germany üzerinden alışveriş yaptım bir kere bile gümrüğe takılmadı. Üstüne çoğu zaman gümrük ücretinin bir kısmını iade aldım. Amazon kendisi tüm ücretleri satış esnasında sizden alıyor gerisini onlar hallediyor. 30 gün koşulsuz iade garantisi veriyorlar. (NOT: Eğer ürün kusurlu gelirse değişim yok, iade oluşturup geri gönderiyorsunuz. DHL veya UPS gelip kapınızdan teslim alıyor, 2 güne ücret iade ediliyor.) Bilgisi olmayan arkadaşlar insanların kafasını karıştırmasın lütfen.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,235
Üyeler
156,302
Son üye
lweax_06
Top Bottom