Neler Yeni

Çözüldü✓ Ryzen 7 7800x 3d sisteme ekran kartı

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Aynı sisteme ve işlemciye gigabyte 4070ti aero aldım 3 ay kullanılmış kelepir, 1 yıl sonra da 4090 ya da 5000 serisi karta yükselteceğim. Eğer yükseltme düşüncen varsa ti'dan devam yoksa ti super ya da 4080 güzel olur

Yakup06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yakup
Hiçbir sorun yok bütün oyunları 2k da ultrada oynuyorum
Sapphire güzel marka sıkıntı yaşayan duymadım. Düşünülebilir Ankara'da yok maalesef baktım 😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynı sisteme ve işlemciye gigabyte 4070ti aero aldım 3 ay kullanılmış kelepir, 1 yıl sonra da 4090 ya da 5000 serisi karta yükselteceğim. Eğer yükseltme düşüncen varsa ti'dan devam yoksa ti super ya da 4080 güzel olur
Aynen kral 4080 harika olur sıkıntısız 10 sene en kötü fakat fiyatları çok fazla uçuk degistircegimi sanmıyorum bı kelepir kart lazım banada 😂

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Sapphire güzel marka sıkıntı yaşayan duymadım. Düşünülebilir Ankara'da yok maalesef baktım 😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynen kral 4080 harika olur sıkıntısız 10 sene en kötü fakat fiyatları çok fazla uçuk degistircegimi sanmıyorum bı kelepir kart lazım banada 😂
Valla param güvende ile satan çok satışçı var satı sitede. Ben yıllardır sıfır ekran kartı almadım mantıksız geliyor. Mining yapılmamış garantisi olan bir kart bulup keyfine bak. İstanbulda yaşıyorsan direkt bulursun zaten

Yakup06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yakup
Valla param güvende ile satan çok satışçı var satı sitede. Ben yıllardır sıfır ekran kartı almadım mantıksız geliyor. Mining yapılmamış garantisi olan bir kart bulup keyfine bak. İstanbulda yaşıyorsan direkt bulursun zaten
Maalesef üstad Ankarada yaşıyorum arada bakıyorum fakat sıfırından daha fazla fiyat var genelde

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,165
Üyeler
141,405
Son üye
dogankalmis
Top Bottom