Neler Yeni

RYZEN 7 7800X3D +4060 SİSTEM

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,536
İsim
Hacı

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,195
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,536
İsim
Hacı

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Güney

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,195
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
64237tl burası

TİTAN.

80+ Platinum
arkadaşlar kaliteli parçalar dan oluşan bi sistem kurdum sadece parçalarda uyumsuzluk varmı onu söylemeniz yeterli

Çok pahalı bu sisteme bu para verilmez

TommyGun7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
İbrahim Özturlar
İmzamda yazıyor sistemim. Kalitesiz tek parçam yok. Markaların modellerine göre alınıyor tabi ama gidip msi gaming x suprim yerine zotac gainward almam yani. 4080 zotac almadım 4070ti msi gaming x aldım.
Nerden aldınız paylaşırmısınız?
Mesaj otomatik birleştirildi:

64237tl burası

Reis bu parçaları birleştirmek kolay mı? Valla bu işler baya zor geliyor bana 😄

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,195
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Nerden aldınız paylaşırmısınız?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reis bu parçaları birleştirmek kolay mı? Valla bu işler baya zor geliyor bana 😄
Knka benim için çocuk oyuncağı sürekli montaj yaptığım için hiç bilmeyenler için zor gelebilir kimisi aç YouTube bak yap diyor sonra bir yerde kalıyor tıkanıyor yapacak birilerini arıyor ben elimden geldiğince destek oluyorum sana da olurum düşünürsen birde ben bu sistemi atali çok zaman geçti unuttum bile ne attığımi 😄 ama her bütçede sistem toplamışligim var custom hariç gerisini yapıyorum şükür

TommyGun7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
İbrahim Özturlar
Knka benim için çocuk oyuncağı sürekli montaj yaptığım için hiç bilmeyenler için zor gelebilir kimisi aç YouTube bak yap diyor sonra bir yerde kalıyor tıkanıyor yapacak birilerini arıyor ben elimden geldiğince destek oluyorum sana da olurum düşünürsen birde ben bu sistemi atali çok zaman geçti unuttum bile ne attığımi 😄 ama her bütçede sistem toplamışligim var custom hariç gerisini yapıyorum şükür
Valla reis görüyorum herkese yardımcı oluyorsun işlerin rast gitsin inşallah. Bir ara elime para geçicek valla ilk yazacağım kişi sensin inşallah o zaman fiyatlarda çok yükselmez güzel bişey dizersin artık 😄

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,195
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Valla reis görüyorum herkese yardımcı oluyorsun işlerin rast gitsin inşallah. Bir ara elime para geçicek valla ilk yazacağım kişi sensin inşallah o zaman fiyatlarda çok yükselmez güzel bişey dizersin artık 😄
Yükselir o kesin o zamana kadar paranı maksimum biriktirmeye bak benden ufak bir tavsiye bütçe ne kadar çok olursa kalite o kadar artar ben yine mevcut bütçe ile mümkün olan en kaliteli sistemleri yapmaya çalışıyorum kendini ne zaman hazır hissedersen bu can bu bedende olduğu müddetçe yardıma hazırım 😉

mazge

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
samet
Hacı cok cok pahalı işlemci cok fazla işlemci kıs ekran kartına yatır @Kürşat Kütükçü dediği gibi en az 4070 hatta 4070 ti. 4060 cok cok basit kalır bu sisteme

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
Yunus Şahin
Yükselir o kesin o zamana kadar paranı maksimum biriktirmeye bak benden ufak bir tavsiye bütçe ne kadar çok olursa kalite o kadar artar ben yine mevcut bütçe ile mümkün olan en kaliteli sistemleri yapmaya çalışıyorum kendini ne zaman hazır hissedersen bu can bu bedende olduğu müddetçe yardıma hazırım 😉

Hocam 3'lü set dizer misin? Ona göre bir konu açacağım seni etiketleyip. DDR5'li.

Top Bottom