Neler Yeni

Yardım ryzen 7600 işlemci için soğutma tavsiyesi

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
MUSA
Sıvı soğutma öyle sürekli bakım isteyen bir şey değil kule soğutucu alma boşuna az para koy 360mm olan sıvıyı al bende de ryzen 5 7500f var hemen hemen aynı işlemci 70-75 dereceleri görüyor bugün 360mm sıvı soğutmayı sipariş verdim direk al geç şuan kullandığım kule soğutucu soğutucı Thermalright
geçtim şimdi siparişi çok teşekkür ederim herkese eyvallah @ahmetmelihalemdar

Erkonl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Abdülhamid
Senin vereceğin karar. Ben de 7500F kullanıyorum. 7600 den farkı yok. 360mm sıvı soğutma kullanıyorum. Bütçen varsa değerlendirebilirsin tabi ki
Hocam bence sistem sipariş verdim işlemcim ryzen 5 7500F atar mısınız kullandığınızi öneriniz var mı işlemcim için soğutma
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bende sistem sipariş verdim işlemcim ryzen 5 7500F atar mısınız kullandığınızi öneriniz var mı işlemcim için soğutma
Sıvı soğutma öyle sürekli bakım isteyen bir şey değil kule soğutucu alma boşuna az para koy 360mm olan sıvıyı al bende de ryzen 5 7500f var hemen hemen aynı işlemci 70-75 dereceleri görüyor bugün 360mm sıvı soğutmayı sipariş verdim direk al geç şuan kullandığım kule soğutucu soğutucı Thermalright

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
MUSA
Hocam bence sistem sipariş verdim işlemcim ryzen 5 7500F atar mısınız kullandığınızi öneriniz var mı işlemcim için soğutma

Hocam bende sistem sipariş verdim işlemcim ryzen 5 7500F atar mısınız kullandığınızi öneriniz var mı işlemcim için soğutma

ARCTIC Liquid Freezer II - 360 ben şimdi bu sıvı sogutucuyu sipariş verdim arkadaş yukarıda tavsiye etti baktım gerçekten çok iyi indirim zaten sıcak fırsatlar da paylaşılmış bir konu tükenmeden yapıştır geç sende kule tipi hava sogutucular en az 1.500 buda 3bine geliyor lakin 1 2 sene sonra 9 serisi güçlü işlemci bile alsam bu soğutucu onu soğutur diye hesaplayarak aldım bakalım hemde buda serin serin çalışsın fena olmaz​

Erkonl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Abdülhamid

ARCTIC Liquid Freezer II - 360 ben şimdi bu sıvı sogutucuyu sipariş verdim arkadaş yukarıda tavsiye etti baktım gerçekten çok iyi indirim zaten sıcak fırsatlar da paylaşılmış bir konu tükenmeden yapıştır geç sende kule tipi hava sogutucular en az 1.500 buda 3bine geliyor lakin 1 2 sene sonra 9 serisi güçlü işlemci bile alsam bu soğutucu onu soğutur diye hesaplayarak aldım bakalım hemde buda serin serin çalışsın fena olmaz​

En güzeli o mu hocam alayım mı gerçekten dev indirim mi ben normalde 1.5 k ya hava soğuma alacaktım bu çıktı karşıma

Sistemim şu

Ekler

• Screenshot_2024-05-24-22-42-49-151_com.incehesap.web.web2.jpg
    Screenshot_2024-05-24-22-42-49-151_com.incehesap.web.web2.jpg
    328.8 KB · Hit: 14

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
MUSA
En güzeli o mu hocam alayım mı gerçekten dev indirim mi ben normalde 1.5 k ya hava soğuma alacaktım bu çıktı karşıma

Sistemim şu
valla dostum takdir senin benim de hiç mi hiç aklımda yoktu burdaki tavsiyeler üzerine bir anda aliverdim pişman olur muyum bilmiyorum lakin hepsiburada da forumda 2 dakka göz gezdirdim herkes babasının markası gibi savunuyor ürünü yani iyi ve kaliteli bir ürün bende aldım serin serin çalışsın makine işte, ayrıca sistem kaça geldi bu şekilde size

Erkonl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Abdülhamid
valla dostum takdir senin benim de hiç mi hiç aklımda yoktu burdaki tavsiyeler üzerine bir anda aliverdim pişman olur muyum bilmiyorum lakin hepsiburada da forumda 2 dakka göz gezdirdim herkes babasının markası gibi savunuyor ürünü yani iyi ve kaliteli bir ürün bende aldım serin serin çalışsın makine işte, ayrıca sistem kaça geldi bu şekilde size
Link atar mısın hocam iki tane var söylediğinden doğrusunu alayım

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
MUSA

Erkonl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Abdülhamid
Ben bunu aldım rgb li modeli de 500 liraya yakın fazlası var ışıklı mışıklı aklında olsun
Hocam ben hiç bilmiyorum böyle bir şeyi bakım falan diyorlar çok mu zor bakımı falan bunun

Bayramdurmus

80+ Bronze

Bayramdurmus

80+ Bronze
Hocam ben ryzen 5 7500F işlemcim bana ne önerirsin kasam vento ne almalıyım
Eğer kasa 360 destekliyorsa bu sıvıyı desteklemez ise

Thermalright Phantom Spirit 120 SE​

Bayramdurmus

80+ Bronze
Hocam bakar mısın destekliyor muymuş
Ventolar genelde küçük oluyor burda da destek yazmamış sıvı için desteklemiyor olabilir burda bilgi vermemiş kesin bir şey diyemiyorum hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,709
Üyeler
156,653
Son üye
luther16
Top Bottom