Neler Yeni

Ryzen R5 7600 işlemci için sıvı soğutma önerisi

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
953
İsim
Baran Kut
200tl farkı var 1.5 derece
Öyle ama ses de hafiften yükseliyor hocam. Bazıları için takıntı olabiliyor ondan dedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nereden aldın bana en kötü yarına lazım sanırım e ticaret sitelerinde sadece satılıyor mağazalarda yok sanırım
Hocam ben de şansa yakaladım Hepsiburada'da Gaming Gen satıyordu RGB'lisini 1299 TL'ye. Daha öyle indirim olur mu sanmam.

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Burak
Öyle ama ses de hafiften yükseliyor hocam. Bazıları için takıntı olabiliyor ondan dedim.
Hocam kasaya şöyle diyim sana bir kaç yıl problem olmadıkça kasaya bakmıyorum bile yosunn toz toprak içinden cips bile çıkabiliyor ses koymaz yani yeterki sorunu çözsün

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
827
İsim
Kadir Efe Ulusoy

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
953
İsim
Baran Kut
frost kesinlikle daha serin daha sessiz
Serin olduğu kesin ama rpmi daha yüksek bir fan kesinlikle daha seslidir.

Videoda da test eden arkadaş bunu belirtiyor.

Anca Noctua gibi fan malzemesinde çok takıntılı olacak ki sesi olabildiğince düşürecek. Thermalright'ın böyle bir fanı olduğunu bilmiyorum.

Hocam kasaya şöyle diyim sana bir kaç yıl problem olmadıkça kasaya bakmıyorum bile yosunn toz toprak içinden cips bile çıkabiliyor ses koymaz yani yeterki sorunu çözsün
O zaman yapıştır hocam Frost Commander'i. Hayırlı olsun şimdiden.

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Burak
frost kesinlikle daha serin daha sessiz
https://www.gaming.gen.tr/urun/4076...-c12pro-120mm-intel-amd-uyumlu-hava-sogutucu/ hocam bunu sipariş ettim doğru ürün bu değil mi?

Serin olduğu kesin ama rpmi daha yüksek bir fan kesinlikle daha seslidir.

Videoda da test eden arkadaş bunu belirtiyor.

Anca Noctua gibi fan malzemesinde çok takıntılı olacak ki sesi olabildiğince düşürecek. Thermalright'ın böyle bir fanı olduğunu bilmiyorum.

O zaman yapıştır hocam Frost Commander'i. Hayırlı olsun şimdiden.
https://www.gaming.gen.tr/urun/4076...-c12pro-120mm-intel-amd-uyumlu-hava-sogutucu/ ürün bu değil mi hocam doğru yani çektim hemen not olarakta aciliyet belirttim garanti yarın elimde ürün

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
953
İsim
Baran Kut

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
953
İsim
Baran Kut
Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Burak
Stok fan hariç hiç kullanmadım en az 4 senedir hava soğutma inşallah sıvıdan daha iyi olur

O zaman hazır para kaldı geriye hemen 2 songle spot daha ram çekim 64 GB ram olsun pc

Ayrıca 3 tane fan cekicem hocam ne önerirsin üst kısım fansiz kalacak çünkü

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
953
İsim
Baran Kut
O zaman hazır para kaldı geriye hemen 2 songle spot daha ram çekim 64 GB ram olsun pc
Ooh hayırlı olsun hocam az bize de bırak :kekw:

Stok fan hariç hiç kullanmadım en az 4 senedir hava soğutma inşallah sıvıdan daha iyi olur
Emin ol birçoğundan iyi soğutur. Sıvı soğutmaların %70'i kerizleme modeller. İyi modeller de fiyatıyla belli ediyor kendisini.

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Burak

Emin ol birçoğundan iyi soğutur. Sıvı soğutmaların %70'i kerizleme modeller. İyi modeller de fiyatıyla belli ediyor kendisini.
Hocam üste 2 yada 3 fan alicam sıvıyı sokucem ne önerirsin

Game Power trubin alıyorum ben çoğunlukla

Emin ol birçoğundan iyi soğutur. Sıvı soğutmaların %70'i kerizleme modeller. İyi modeller de fiyatıyla belli ediyor kendisini

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
953
İsim
Baran Kut
Ayrıca 3 tane fan cekicem hocam ne önerirsin üst kısım fansiz kalacak çünkü
Hocam üste 3 değil de arka üste 1 veya 2 tane öneririm. En öne koyacağın fan rpm yükseldiği an giren havayı olduğu gibi dışarıya atabilir. Özel ayar çekmek gerekiyor diye biliyorum negatif hava akışı olmasın diye.

Fan olarak sen de görüntü seviyorsan Lian Li UNI FAN SL INFINITY öneririm. Çok pahalı gelirse @xenk2626 arkadaş önersin.

Link:

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Burak
Hocam üste 3 değil de arka üste 1 veya 2 tane öneririm. En öne koyacağın fan rpm yükseldiği an giren havayı olduğu gibi dışarıya atabilir. Özel ayar çekmek gerekiyor diye biliyorum negatif hava akışı olmasın diye.

Fan olarak sen de görüntü seviyorsan Lian Li UNI FAN SL INFINITY öneririm. Çok pahalı gelirse @xenk2626 arkadaş önersin.

Link:
Arkada 1 egsoz var üst taraf kule tipini takınca komple boş olacak nasıl yapmak lazım

Link:
Baya güzel

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,981
Üyeler
154,163
Son üye
xtrstronge
Top Bottom