Neler Yeni

Ryzen5 5600 için sıvı ve hava soğutma önerileri

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sadık-Tabakoğlu
Arkadaşlar Merhaba
Ryzen5 5600 işlemcim için sıvı ve kule tipi hava soğutma modeli tavsiyeleri istiyorum.
sıvı soğutucu için biraz çekingenim bütçem maksimum 3000tl sıvı soğutucu için o fiyat bandında güvenilir soğutması güzel önerebileceğiniz bir sıvı soğutucu modeli var mı eğer yok ise fiyat çok yüksek olması gerekiyorsa hem performans hem güvenlik açısından o fiyatlardaki ürünler tehlike arz ediyorsa kule tipi hava soğutma için hangi ürünleri kullanabilirim onun içinde maksimum 1500 tl civarı verebilirim sonuçta sıvı olmadığı için çok bütçe ayırmak istemiyorum o kısıma bana bu detaylar bandında ürün önerileri yapar mısınız ?
Bütün fikirlere açığım desteğinizi talep ediyorum.
Şimdiden Teşekkürler...

althea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
batuhan kavşur
Arkadaşlar Merhaba
Ryzen5 5600 işlemcim için sıvı ve kule tipi hava soğutma modeli tavsiyeleri istiyorum.
sıvı soğutucu için biraz çekingenim bütçem maksimum 3000tl sıvı soğutucu için o fiyat bandında güvenilir soğutması güzel önerebileceğiniz bir sıvı soğutucu modeli var mı eğer yok ise fiyat çok yüksek olması gerekiyorsa hem performans hem güvenlik açısından o fiyatlardaki ürünler tehlike arz ediyorsa kule tipi hava soğutma için hangi ürünleri kullanabilirim onun içinde maksimum 1500 TL civarı verebilirim sonuçta sıvı olmadığı için çok bütçe ayırmak istemiyorum o kısıma bana bu detaylar bandında ürün önerileri yapar mısınız ?
Şimdiden Teşekkürler...
kule tipi pek işe yaramıyor o yüzden direkt sil bence bendede 5600 var sıvı soğutma alıcam ama pek anlamıyorum ama kule tipi sakın alma paranı boşa atarsın diye biliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

kule tipi pek işe yaramıyor o yüzden direkt sil bence bendede 5600 var sıvı soğutma alıcam ama pek anlamıyorum ama kule tipi sakın alma paranı boşa atarsın diye biliyorum
forumda birisi önermiş bi araştır bak güzelse alabilirsin uygun fiyatı

beratxma1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Berat Tekin
Arkadaşlar Merhaba
sıvı soğutucu için biraz çekingenim bütçem maksimum 3000tl sıvı soğutucu için o fiyat bandında güvenilir soğutması güzel önerebileceğiniz bir sıvı soğutucu modeli var mı eğer yok ise fiyat çok yüksek olması gerekiyorsa hem performans hem güvenlik açısından o fiyatlardaki ürünler tehlike arz ediyorsa kule tipi hava soğutma için hangi ürünleri kullanabilirim onun içinde maksimum 1500 TL civarı verebilirim sonuçta sıvı olmadığı için çok bütçe ayırmak istemiyorum o kısıma bana bu detaylar bandında ürün önerileri yapar mısınız ?
Şimdiden Teşekkürler...
Satıp 5600x e geçmek ❌
Sıvı soğutucu almak ✅

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,129
Üyeler
155,520
Son üye
sorgulayanesek