Neler Yeni

S20 Fe 1 haftalık deneyimlerim.

şahin doğan

80+ Platinum
Bu konuda S20 Fe nin Performans, Kamera, Batarya ve Ekranından bahsedeceğim.

PERFORMANS : Cihazın performansı tepe model amiral gemilerinden geçmeyecek her insan için harika denilebilir. Ben İphone XR dan geçmeme rağmen cihazın performansını ve hızını fark ettim. Uygulamaların açılış hızları, tepkimeleri XR dan daha iyi diyebilirim. Telefonda oyun oynayan biri değilim. Oynadığımda ise zaman geçirmelik oyunlar oynuyorum Clash royale, of clans, subway surf gibi. telefon clash royale ve clans ı 60 fps subway surf de ise 120 fps oynatabiliyor. PUBG de HDR a kadar 60 fps ( 90 fps yok. ) ultra HD de 40 fps oynatabiliyor.

KAMERA : Telefonun en beğendiğim tarafı kamera denilebilir. Telefonun harika bir ana kamera kalitesi var. Hem gece hem gündüz çekimlerinde HDR dengesi, detaylar, renk kalitesi mükemmel denilebilir.
İphone 11 ile detaylı karşılaştırma yaptığımda Fotoğraf anlamında S20 fe'nin İphone 11 den çoğu noktada daha iyi ama video anlamında iphone 11, S20 Fe den daha iyi. Yardımcı kameralarına gelecek olursak cihazda ultra geniş ve 3x Telephoto kamera var. Ultra geniş açıyı gündüz ve bol ışıklı ortamlarda beğendim ama düşük ışığa gelince gece modu ile çekim yapmanız gerekiyor. 3x Telephoto kamerası ise detaylar, renk ve HDR bakımından gayet güzel, düşük ışıkta ise gece modu ile ortaya güzel fotoğraflar çıkarabiliyor. Ön kamerası ise fotoğrafta başarılı ama video da başarısız denilebilir.
( Bir kaç tane fotoğraf ekleyeceğim İncelemeyi unutmayın. )

BATARYA : Telefonda bulunan 4500 mAh bataryayı SD865 ile birleştirince ortaya çok çok iyi olmasa da günü çıkartabilecek ve gece saatlerine kadar dayanabilecek bir batarya performansı var. önceki cihazım olan XR dan 1 tık daha iyi batarya performansına sahip olduğunu söyleyebilirim. Normalde ekran süreleri vardı ama cihazı Android 12 ye yükseltince ekran süreleri sıfırlandı ama ortalama olarak 7 - 7.30 saat ekran süresi alıyorum %100 şarj kullanımında.

EKRAN : Cihazın ekran yönünden mutsuz olduğum hiç bir yanı yok ama S20 Fe den daha düşük fiyata satılan cihazlarda daha az çerçeveye sahip olan modeller var. ekran renkleri ve canlılığı gayet güzel izlediğim video, film ve dizilerde güzel keyif veriyor. 120HZ tazeleme güzel bir teknoloji, kendini en çok Twitter da ve haber okurken fark ettiriyor. 60HZ den 120HZ e geçince waoww demiyorsunuz ama 120HZ den 60HZ e düşünce cihaz kasıyormuş gibi hissediyorsunuz.

Sormak istediğiniz, merak ettiğiniz veya aklınıza takılan bir yer olursa seve seve cevaplarım.
İyi Forumlar.

Ekler

• Ana Kamera. Gece Modu.jpg
    Ana Kamera. Gece Modu.jpg
    121 KB · Hit: 89
  • Ultra Geniş Açı. Gece Modu..jpg
    Ultra Geniş Açı. Gece Modu..jpg
    106.1 KB · Hit: 86
  • Gün Doğumu. Ana kamera.jpg
    Gün Doğumu. Ana kamera.jpg
    150.7 KB · Hit: 83
  • Gün Doğumu. Ultra Geniş Açı.jpg
    Gün Doğumu. Ultra Geniş Açı.jpg
    136 KB · Hit: 82
  • Ultra Geniş açı..jpg
    Ultra Geniş açı..jpg
    139.4 KB · Hit: 80
  • Ana Kamera..jpg
    Ana Kamera..jpg
    139.4 KB · Hit: 79
  • 3x Telephoto.jpg
    3x Telephoto.jpg
    109.5 KB · Hit: 76
  • 10X Zoom..jpg
    10X Zoom..jpg
    94.9 KB · Hit: 80
  • 3x Telephoto. Kedi..jpg
    3x Telephoto. Kedi..jpg
    290.8 KB · Hit: 86

şahin doğan

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

şahin doğan

80+ Platinum

GTX 1060

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
327
İsim
Asus Dual GTX 1060
İlgilendiği Kategoriler
Masaüstü bilgisayar tavsiyeleri
hocam çok arada kaldım S20FE vs S21FE vs XS

şahin doğan

80+ Platinum

şahin doğan

80+ Platinum

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,856
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Efee.d

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Efe Çetin
Bu konuda S20 Fe nin Performans, Kamera, Batarya ve Ekranından bahsedeceğim.

PERFORMANS : Cihazın performansı tepe model amiral gemilerinden geçmeyecek her insan için harika denilebilir. Ben İphone XR dan geçmeme rağmen cihazın performansını ve hızını fark ettim. Uygulamaların açılış hızları, tepkimeleri XR dan daha iyi diyebilirim. Telefonda oyun oynayan biri değilim. Oynadığımda ise zaman geçirmelik oyunlar oynuyorum Clash royale, of clans, subway surf gibi. telefon clash royale ve clans ı 60 fps subway surf de ise 120 fps oynatabiliyor. PUBG de HDR a kadar 60 fps ( 90 fps yok. ) ultra HD de 40 fps oynatabiliyor.

KAMERA : Telefonun en beğendiğim tarafı kamera denilebilir. Telefonun harika bir ana kamera kalitesi var. Hem gece hem gündüz çekimlerinde HDR dengesi, detaylar, renk kalitesi mükemmel denilebilir.
İphone 11 ile detaylı karşılaştırma yaptığımda Fotoğraf anlamında S20 fe'nin İphone 11 den çoğu noktada daha iyi ama video anlamında iphone 11, S20 Fe den daha iyi. Yardımcı kameralarına gelecek olursak cihazda ultra geniş ve 3x Telephoto kamera var. Ultra geniş açıyı gündüz ve bol ışıklı ortamlarda beğendim ama düşük ışığa gelince gece modu ile çekim yapmanız gerekiyor. 3x Telephoto kamerası ise detaylar, renk ve HDR bakımından gayet güzel, düşük ışıkta ise gece modu ile ortaya güzel fotoğraflar çıkarabiliyor. Ön kamerası ise fotoğrafta başarılı ama video da başarısız denilebilir.
( Bir kaç tane fotoğraf ekleyeceğim İncelemeyi unutmayın. )

BATARYA : Telefonda bulunan 4500 mAh bataryayı SD865 ile birleştirince ortaya çok çok iyi olmasa da günü çıkartabilecek ve gece saatlerine kadar dayanabilecek bir batarya performansı var. önceki cihazım olan XR dan 1 tık daha iyi batarya performansına sahip olduğunu söyleyebilirim. Normalde ekran süreleri vardı ama cihazı Android 12 ye yükseltince ekran süreleri sıfırlandı ama ortalama olarak 7 - 7.30 saat ekran süresi alıyorum %100 şarj kullanımında.

EKRAN : Cihazın ekran yönünden mutsuz olduğum hiç bir yanı yok ama S20 Fe den daha düşük fiyata satılan cihazlarda daha az çerçeveye sahip olan modeller var. ekran renkleri ve canlılığı gayet güzel izlediğim video, film ve dizilerde güzel keyif veriyor. 120HZ tazeleme güzel bir teknoloji, kendini en çok Twitter da ve haber okurken fark ettiriyor. 60HZ den 120HZ e geçince waoww demiyorsunuz ama 120HZ den 60HZ e düşünce cihaz kasıyormuş gibi hissediyorsunuz.

Sormak istediğiniz, merak ettiğiniz veya aklınıza takılan bir yer olursa seve seve cevaplarım.
İyi Forumlar.
2. El iPhone vs s20fe arasındayım sizce?

şahin doğan

80+ Platinum
Top Bottom