Neler Yeni

S20 FE den S23FE geçilir mi ?

Oriencc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
At
Troll oldugu cok belli zaten millete sacma sapan markalar, everest psu falan oneriyor. Adminler de izliyor oyle
Nediyon olum sen değişik tekkaş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba sorum başlıkta telefonumdan aslında memnunum ama model yükseltmek istiyorum sizce ne yapmalıyım ?
Merhaba evet geçilir özellikle ön kamera ve gece videosunda önemli kalite artışı var bataryası çok daha verimli daha güncel fiyatıda makul o bütçede alınabilecek en iyi telefon bence

turlikat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Turan Durmaz
En az düz versiyon olsaydı geçilir derdim ama fe için geçilmez. O cihazdan ultraya geçmek daha mantıklı.

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,893
İsim
Mehmet
Geçilir. İşlemcisinden ekranına her şey kayda değer şekilde daha iyi.
Yine de tavsiyem bütçen elveriyorsa düz S23 modelini zorlaman. Batarya ve termal konusunda fe modelden önde, diğer konularda da avantajı mevcut ancak batarya ve termal kilit nokta, diğer avantajlar daha küçük.

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
571
İsim
ozan başaran
memnunsan geçmenin bir mantığı yok

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,223
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Ben olsam geçmem. S20 fe den sonra s23fe çerçeveleri sizi üzer. Kamera ve işlemci farkı var biraz ama 20fe de yeterince güçlü. S23 geçin olmadı para biriktirin öyle geçin
S23 işlemcisi FE den baya daha iyi ve daha stabil üstüne baya daha premium bir cihaz

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,355
İsim
Kerem Çavuş
S23FE in bataryası iyi diyemem ama yine de geçilir

setxkbmap

80+
1.5 yıldır S23 FE kullanıcısıyım. telefonumu üç kere servise gönderip tüketici mahkemesiyle sıfırı ile değişimini yaptırdım inatla iade etmiyorlar tüketici mahkemeside samsung sözleşmesinden dolayı iade yaptırtmıyor sadece sıfır değişimini yaptırıyor.
üçünde de gps sorunu ( kalibre etsen dahi bozuluyor sürekli ). ısınma sorunu ( telefon yanıyor ) .
ekran parlaklığının güneş altında açılmama sorunu ( ne yaparsan yap güneşin altında ekran ısınıyor ve parlaklığını hiçbir şekilde açamıyorsun full yapsan bile düşüte kalıyor ) . hiçbir oyunu oynayamama sorunu ile karşılaştım: çok basit bir örnek veriyorum kuzenimde note 8 pro var 4 bin liralık telefon ikinci elde 2019 malı. arena breakout giriyoruz benim telefon 10 dakika içinde yanmaya başlıyor ve sürekli drop atıyor en düşük grafiklerde şarj ise tak tak tak tak diye düşüyor. kuzenimde 60 fps akıcı ultra grafiklerde oynuyor ve gram sorun yaşamıyor. aynı konu pubg mobile içinde geçerli ya lanet olası telefon pubg lite de bile kasıyor kafayı yicem aldığım güne lanet olsun yemin ederim S23 FE den uzak dur kardeşim. Tek artı yönü tekkk artısı arka kamerası oda fotoğrafta anca videosundaki stabilizasyon iğrenç ve pikselleştirme yapıyor. ön kameradan bahsetmiyorum bile düşük ışıkta sanarsın 144p minecraft oynuyorsun tüplü televizyonda. fotoğraf dışında S23 FE çöp tenekesinden ibaret. parantez içinde samsungun herhangi bir FE modelide aynı şekilde çöp tenekesidir. gidip hiç bilinmedik bir telefon alsan daha iyi yemin ederim. 4. servise de bayramdan sonra göndereceğim.

Arka kamera ile fotoğraf çekebilmek dışında hiçbir işe yaramıyor telefon.

edit: 1 kere sıfırı ile değişimini yaptığım telefon dördüncü servisinde. Samsung Members de her gün S23 FE modeli üzerinden zibilyonn tane aynı kronik hatalar hakkında post atılıyor ve tek dedikleri servise gönderin... servise gidiyor parça değiştiriliyor, 1 kere anakart değişti yine aynı problemler tekrar ediyor 1-2 ay içinde. ne oyun oynayabilirsiniz ne pili akşama çıkarabilirsiniz ne ön kamerada karanlıkta düzgün bir foto çekebilirsiniz ne videolarda düzgün stabilizasyon yakalayabilirsiniz. en iyisi kır üstünde sucuk pişir telefonun (y)

edit2: servisten gelen telefonu kullanıyorum anakart değişti sıfırı ile. gps yine aynı hatayı veriyor. oyunlar hala aynı deli gibi kasıyor ve ısınıyor. + snapchat / instagram filtreleri kasıyor galaxy J Prime gibi telefon lanet olsun.

Son düzenleme:
Top Bottom