Neler Yeni

Yardım S20 FE ile PUBG mobilde dokunmatik sorunları yaşıyorum

Kyles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
753
İsim
Caner
Merhaba arkadaşlar,
Samsung galaxy s20 fe ile PUBG mobile oynarken dokunmatik ile sorun yaşıyorum, bu sorun örnek vermek gerekirse 100m ile dürbün açtığımda bi hedefi vurmak çok zor oluyor, hedefe nişan alırken birden hedefin soluna veya sağına kayıyor nişan, arkadaşımın xiomi mi 11 lite telefonunda oynarken farkettim cok büyük bi sorun olduğunu, bide 3 parmak oynarken sıkıntı değilde 4 parmak oynayınca algılamıyor gibi.

Bu sorunu ayarlardan çözmeyi bilen var mı yoksa teknik servise mi götürmem lazım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
HasHoca
Merhaba arkadaşlar,
Samsung galaxy s20 fe ile PUBG mobile oynarken dokunmatik ile sorun yaşıyorum, bu sorun örnek vermek gerekirse 100m ile dürbün açtığımda bi hedefi vurmak çok zor oluyor, hedefe nişan alırken birden hedefin soluna veya sağına kayıyor nişan, arkadaşımın xiomi mi 11 lite telefonunda oynarken farkettim cok büyük bi sorun olduğunu, bide 3 parmak oynarken sıkıntı değilde 4 parmak oynayınca algılamıyor gibi.

Bu sorunu ayarlardan çözmeyi bilen var mı yoksa teknik servise mi götürmem lazım?
Hassasiyetle ilgili olabilir

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
442
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
Merhaba arkadaşlar,

Hangi sürüm var G780-F mi G mi? G780-F modelinde dokunmatik sorunu var. Reddit'te tonla konu var.

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,142
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
samsungun bazı modellerinde böyle bir sorun var evet. Aynısını babam da yaşamıştı oyun oynarken dokunmatik basmaması gibi mlbb oynuyor.

Kyles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
753
İsim
Caner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
442
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.

Kyles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
753
İsim
Caner
Hassasiyetle ilgili olabilir
hassasiyet ile ilgisi yok ip11 ile xiomi mi 11 lite ile poco x3 pro ile denedim aynı hassasiyette benim ekranım tam istediğim gibi dönmüyor örnek verirsem pixel pixel dönmesi gerekirken 5pixel 5pixel boşluklarla dönüyor gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
HasHoca
hassasiyet ile ilgisi yok ip11 ile xiomi mi 11 lite ile poco x3 pro ile denedim aynı hassasiyette benim ekranım tam istediğim gibi dönmüyor örnek verirsem pixel pixel dönmesi gerekirken 5pixel 5pixel boşluklarla dönüyor gibi
Ekranı akıcıya al 60fps dene bakim

Kyles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
753
İsim
Caner
Bende de aynı model mevcut. Elim hafif terlediğinde aynı sorun oluyor. Ekranım yandı bir de servise vereceğim
yok onla alakası yok teknik servise verdim yeni ekran taktılar yine aynı sorun oldu kuru olsa bile ellerim yine aynı sorun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekranı akıcıya al 60fps dene bakim
hocam zaten akıcıda oynuyorum 60fps

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
HasHoca
yok onla alakası yok teknik servise verdim yeni ekran taktılar yine aynı sorun oldu kuru olsa bile ellerim yine aynı sorun
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam zaten akıcıda oynuyorum 60fps
Poco dediğimiz cihazlar daha çok Gaming kategorisinde olduğu için ve s20 fe serisi oyun telefonu olmadıgı için oluyor olabilir , yada sorun cihazdadır

Kyles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
753
İsim
Caner
Poco dediğimiz cihazlar daha çok Gaming kategorisinde olduğu için ve s20 fe serisi oyun telefonu olmadıgı için oluyor olabilir , yada sorun cihazdadır
gaming telefon olup olmamasıyla alakası yok hocam saçma bi şekilde senkron sorunu var yazılım kaynaklı olduğunu düşünüyorum

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,676
İsim
göksel yurtcan
eliniz terliyse ondan kaynaklı olabilir hocam

Kyles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru