Neler Yeni

S23 fe 60fps veriyor

alqod

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
mustafa
Arkadaşlar pubgde bu telefona normalde 120 fps desteği varken benim telefon neden 60 fps alıyor lütfen yardım edin arkadaşlarım dalga geçiyor 90 bile vermiyor diye

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Arkadaşlar pubgde bu telefona normalde 120 fps desteği varken benim telefon neden 60 fps alıyor lütfen yardım edin arkadaşlarım dalga geçiyor 90 bile vermiyor diye
Desteği zaten 60 FPS. Normalde 90 FPS rahatlıkta oynatması lazım ama desteği 60 FPS vermişler.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,100
İsim
uwu
Zaten 60 değil mi PUBG optimizasyonu kötü daha kötü sdlere 90 fps veriyorlar ama config gibi x tool uygulamalarla 90 fps yaparsın

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
483
İsim
Dwayne Rolly
config ile yaparsın ama ısınır şarjdan fazla yer pasif sogutmalı cihazlarda fps e cok takılma oyna 60 neyine yetmiyo oynayna 60 da da oynar ya da git config yap

Bünyamina

80+ Gold
Çocuk musun arkadaşlarının dediğine takılıyorsun ya :D Bende ıphone 14 var seninki 60 fpsss ahahaha şeklinde mi dalga geçiyorlar. :D
Sen rahatsan miss gibide oynatıyorsa gerisinin önemi yok vızıltı sadece. Gül geç.

alqod

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çocuk musun arkadaşlarının dediğine takılıyorsun ya :D Bende ıphone 14 var seninki 60 fpsss ahahaha şeklinde mi dalga geçiyorlar. :D
Sen rahatsan miss gibide oynatıyorsa gerisinin önemi yok vızıltı sadece. Gül geç.
cocugum abi essek sipalarina diyom optimizasyonu yok cop telefon diyolar sinirlendiriyolar adamı hep
Mesaj otomatik birleştirildi:

config ile yaparsın ama ısınır şarjdan fazla yer pasif sogutmalı cihazlarda fps e cok takılma oyna 60 neyine yetmiyo oynayna 60 da da oynar ya da git config yap
oynuyoz zaten 9 kda var

Zaten 60 değil mi PUBG optimizasyonu kötü daha kötü sdlere 90 fps veriyorlar ama config gibi x tool uygulamalarla 90 fps yaparsın
öyleymiş hocam zaten bende farkettim şimdi çok saçma

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
483
İsim
Dwayne Rolly
cocugum abi essek sipalarina diyom optimizasyonu yok cop telefon diyolar sinirlendiriyolar adamı hep

oynuyoz zaten 9 kda var

öyleymiş hocam zaten bende farkettim şimdi çok saçma
bak oynuyormussun işte 9 kd sanki diğer oyuncuların alayı 60 fpsyi görüyorda yarısından cogu 20 lerde geziyo onlar ne yapsın zaten coluk cocuk oyunu oldu artık zorlama telefonu devam öyle iki dandirik oyun için ömründen yemeye gerek yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
941,658
Üyeler
148,123
Son üye
Serta
Top Bottom