Neler Yeni

S23 ULTRA IMEI SORUNU

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Onur Orakçı
bir arkadaşımın telefonuna (s23 ultra) yakın zamanda imei attırdık ömür boyu garantili. Guncelleme oncesi ONE UI 6.1.1 olan guncelleme, imeiden sonra sifirlandiktan telefonda 6.1 olarak kaldı. Tekrar guncelleme kısmına geldigimiz zaman " telefonunuz güncel" ibaresi yer alıyor. Yani telefonu guncellemeyemiyoruz 6.1.1 e, atılan imei yurtdışına ait bir samsung cihaza ait. Bu düzelir mi ne yapmak lazim bilgisi olan var mı.

Ayrıca kendi kullandigim cihaz s23, 6.1.1 e guncelledim ve ayarlar kısmına " Galaxy AI " sekmesi geldi. S23 ultra da bu imei atildiktan sonra gitti. 6.1.1 den once de Galaxy AI sekmesi vardı s23 ultra da bu nasıl oluyor cok karisik hicbirsey anlamadim ne yapmak lazım.

Ekler

• 20240926_150330.jpg
    20240926_150330.jpg
    2.4 MB · Hit: 46

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,157
İsim
.
bir arkadaşımın telefonuna (s23 ultra) yakın zamanda imei attırdık ömür boyu garantili. Guncelleme oncesi ONE UI 6.1.1 olan guncelleme, imeiden sonra sifirlandiktan telefonda 6.1 olarak kaldı. Tekrar guncelleme kısmına geldigimiz zaman " telefonunuz güncel" ibaresi yer alıyor. Yani telefonu guncellemeyemiyoruz 6.1.1 e, atılan imei yurtdışına ait bir samsung cihaza ait. Bu düzelir mi ne yapmak lazim bilgisi olan var mı.

Ayrıca kendi kullandigim cihaz s23, 6.1.1 e guncelledim ve ayarlar kısmına " Galaxy AI " sekmesi geldi. S23 ultra da bu imei atildiktan sonra gitti. 6.1.1 den once de Galaxy AI sekmesi vardı s23 ultra da bu nasıl oluyor cok karisik hicbirsey anlamadim ne yapmak lazım.
Reis kaçak telefon güncellenmezki güncellersen imei gidebiliyor başımıza geldi

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Aga daha once imei atilmis telefonu guncelledim ben gitmedi imei hâla da duruyo 4 yil oldu.
Telefona ve yönteme göre değişiyor diye biliyorum, IMEI atan kişiye sormak lazım. Bir de server kayıt fln mı atıldı hocam ne yaptı tam olarak?

xmajezik

80+
konudan bağımsız bende xiaomi redmi note 12 pro 5g var imei atıldı imei gitmesin fake rom atılmış hiçbir şekilde güncelleme gelmiyor sizinkindede aynı durum olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Onur Orakçı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Telefona ve yönteme göre değişiyor diye biliyorum, IMEI atan kişiye sormak lazım. Bir de server kayıt fln mı atıldı hocam ne yaptı tam olarak?
Hocam hic hatirlamiyorum onu ama snapdragon islemci kullanan telefonlarda sıkıntı olmuyor diye biliyorum

•KoRkMaZ•

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
OYUN VE BİLGİSAYAR PARÇALARI
onla ben de karşılaştım imei attık diyorlar ama aslında atmıyorlar. ismi bişeydi ama unuttum. güvenilir bir yere yaptırmak lazım 1500 tl altındakiler genelde güvenli olmuyor. güncelleme yapınca da gitmez öyle bişey yok. fake olanda oluyor gittiğinde

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Onur Orakçı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
onla ben de karşılaştım imei attık diyorlar ama aslında atmıyorlar. ismi bişeydi ama unuttum. güvenilir bir yere yaptırmak lazım 1500 tl altındakiler genelde güvenli olmuyor. güncelleme yapınca da gitmez öyle bişey yok. fake olanda oluyor gittiğinde
bu s23 ultrası olan arkadaşım 6500 liraya attırdı 5-6 yerden fiyat aldık hepsi aynı fiyat bandındaydı

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
645
İsim
Murat

6.1.1 olan güncellemeyi geri çektiler bende de şu an 6.1 sürümünde endişen olmasın

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Onur Orakçı
6.1.1 olan güncellemeyi geri çektiler bende de şu an 6.1 sürümünde endişen olmasın
Hocam ama bayagi onceden beri ayarlarda olan "Galaxy AI" sekmesi şuan yok telefonda. Demekki imei atilinca gitti o ozellik

Top Bottom