Neler Yeni

S23 Ultra server kayıt'da hangi telefonun IMEI'ni vermeliyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Serkan karakaya
Hocam sim kartını Türkiye garantili bir telefona takın, mesela iPhone, Samsung, Xiaomi veya Huawei Türkiye'den alınmış yurtdışı olmayan telefona sim kartınızı takın. Sonra Türkiye kayıtlı telefona Türk Telekom mobili indirin. Uygulamadan volteyi aktif edin. Sonra sim kartını çıkartıp kendi telefonunuza takın. Ben böyle yaptım işe yaradı.
Hocam yine yazıyorum da 4.5 g servisi ve 5 g servisini acabiliyormuyuz sadece wowifi voltrmi açılıyor.

nihatcebi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Nihat Çebi
Hocam yine yazıyorum da 4.5 g servisi ve 5 g servisini acabiliyormuyuz sadece wowifi voltrmi açılıyor.
Türkiye'de 5G olmadığı için şu an sadece 4.5G yi açabilirsiniz diye biliyorum ben hocam. Ama 5G'yi açmayı deneyin açılırsa açılır zaten açılmazsa 4.5G volteyi açarsınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Mustafa VURAL
Ne çözümü var şuan bu durumu yaşıyorum ve hatta tekrar imei attirsammi diye düşünüyorum en az 5000 TL istiolar
Dostum hattını Türk Telekomun VoLTE ve VoWİ-Fİ desteği verdiği bir KVKlı yani yurtiçi bir cihaza takıp o cihaza Türk Telekom uygulamasını indirip o cihaz üzerinden ayarları açabilirsin çözümü bu ben bir önceki cihazımda böyle yapmıştım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türkiye'de 5G olmadığı için şu an sadece 4.5G yi açabilirsiniz diye biliyorum ben hocam. Ama 5G'yi açmayı deneyin açılırsa açılır zaten açılmazsa 4.5G volteyi açarsınız.
Hocam 5G için uyumlu cihaz ve sim kart gerekiyor bide 5G açmaya çalıştığınızda sizi müşteri hizmetlerini aramanız için uyarıyor uygulama içinde.

Top Bottom