Neler Yeni

Android S23 Ultra - Server kayıt için GÖRÜŞME YAPTIM!

Furkannn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Furkan BAYTAR
Kanka son durum ne telefonda herhangi bir sorun var mı? Güncelleme alıyor mu donanımsal sıkıntı var mı

dominik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
timoteo dominik
Server kaydını kim neye göre açıp kapatıyor?

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
Server kaydını kim neye göre açıp kapatıyor?
Aynı soruyu bende sordum kim bu serverci neden keyfine göre açıyor kapıyor diyordum.
Bana da kısaca şöyle anlattılar samsung kendi teknik servislerin online olarak verdiği teknik destek gibi düşünün dediler imei repair vs ileri seviye yazılım işlemlerinin yapılması için bir çeşit teknik destek gibiymiş ama neden Server kapatıp açılıyor bilmiyorum onlarda bilmiyor

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,888
İsim
Mehmet
Aynı soruyu bende sordum kim bu serverci neden keyfine göre açıyor kapıyor diyordum.
Bana da kısaca şöyle anlattılar samsung kendi teknik servislerin online olarak verdiği teknik destek gibi düşünün dediler imei repair vs ileri seviye yazılım işlemlerinin yapılması için bir çeşit teknik destek gibiymiş ama neden Server kapatıp açılıyor bilmiyorum onlarda bilmiyor
Bu samsungun servise verilen cihazlar için mümkün kıldığı bir şey. Burada ya farklı bir sunucuyu telefon samsungun bu sunucularınran olduğuna dair yazılımı ikna edecek bir başka sunucuya bağlanıyor ya da samsungun kendi sunucularına gizli bir şekilde erişimleri var. İki durumda da muhtemelen samsung bir şeylere ayar çekmistir yeni halini düzeltmeye çalışıyorlardır.

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
Bu samsungun servise verilen cihazlar için mümkün kıldığı bir şey. Burada ya farklı bir sunucuyu telefon samsungun bu sunucularınran olduğuna dair yazılımı ikna edecek bir başka sunucuya bağlanıyor ya da samsungun kendi sunucularına gizli bir şekilde erişimleri var. İki durumda da muhtemelen samsung bir şeylere ayar çekmistir yeni halini düzeltmeye çalışıyorlardır.
Hiç bilgim yok hocam bana söylenen o Server olmadan imei değiştirsek şebeke gelmez güncelleme olduğunda telefon çalışmaz gibi şeyler söylediler patch falan birşeyler yapıyorlarmış belkide samsung bu işin önüne geçmek için devamlı Server kapatıp açıyor.
S21 ultra Server kayıtlı kullandım şuan mesela s21 ultra için Server gerek olmadan imei repair yaparız dediler.

Dediğim gibi hiç bildiğim konu değil

Belki de samsung kendisi ya da samsung çalışanları el altından bu işi yapıyor kısacık işlemde 150-200 dolar atıyorum günde 1000 kişi kayıt yapılsa yabancılarda da var bu olay onlarda imei kara liste düşme varmış hiç çalışmıyormuş telefon

İyi para

Mrtcn054

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert Can İŞSEVER
S23 Ultra Yurtdışı Cihaz elime ulaştı ve buna server kayıt yapacağım (eski parçalanmış bir tane android cihaz var Tecno Camon 12 Air) onun IMEI sını attırtıp cihazı komple imha edeceğim için daha rahat olur ve başkasının attığı IMEI ye güven olmaz zaten. Kocaeli'de Server Kaydı yapan yer araştırıyor iken forumda bir arkadaşımız Kocaeli/Körfez'de Server Kaydı yapan bir vatandaşın numarasını verdi ve bu süreçte konuşma yaptım WhatsApp üzerinden. Ben açıkçası bu işi yaptıktan sonra olumlu veya olumsuz durum olursa size de bilgi vereceğim. En azından forumda ki arkadaşlarımız için de güvenilir bir kapı arayışı için tercih olur/olmaz.
Hocam merhaba
Formu okudum bnde KOCAELİ / KÖRFEZ DE yaşıyorum ve elimde ımeı süresi bitmesine yakın s23 ultra telefonum var şemsi bey ile nasıl iletişime gecebilirim adres veya telefon numarası rica etsem yardımcı olurmusunuz.

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Yunus
Telefonu gönderip üstüne bide para göndermek valla güzel :3 konuyu takip etcem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tavsiye olarak bence yapmayın bir gün bütün banka hesaplarınız patlayabilir risklini alıyorsanız bilmiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,719
Üyeler
154,453
Son üye
gnodyoz
Top Bottom