Neler Yeni

S24 Ultra imei kopyalama

Mxphan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Samet karakoyunlu
evde ekranı kırık kullanılmayan redmi note 9 pro telefonun 2 imeisini de kopyalayıp 6 7 seneye yakın kullanmayı düşünüyorum, herhangi bi sıkıntı çıkar mı yoksa samsung telefon bulup onun imeisini mi kopyalamam lazım

spitfire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Burak
IMEI 'si 35 ile basliyorsa bir sorun cikarmaz, baslamiyorsa otomatik guncellestirmeleri alamazsiniz. Ayrica Note 9 Pro son 1 senedir kullanilmadiysa IMEI'si iptal olmus olabilir BTK 'nin oyle bir karari vardi en son fakat yururluluge girdi mi bilgim yok.

2 IMEI'den 1 tanesi 35xx ile baslamali digeri fark etmez.

Mxphan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Samet karakoyunlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
IMEI 'si 35 ile basliyorsa bir sorun cikarmaz, baslamiyorsa otomatik guncellestirmeleri alamazsiniz. Ayrica Note 9 Pro son 1 senedir kullanilmadiysa IMEI'si iptal olmus olabilir BTK 'nin oyle bir karari vardi en son fakat yururluluge girdi mi bilgim yok.

2 IMEI'den 1 tanesi 35xx ile baslamali digeri fark etmez.
telefon birkaç hafta once emekliye ayrıldı onda sıkıntı yok ama imeisi 86 ile başlıyor

spitfire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Burak
telefon birkaç hafta once emekliye ayrıldı onda sıkıntı yok ama imeisi 86 ile başlıyor

Samsung güncellemelerini alamazsınız bu şekilde maalesef. Bir tane 35 ile başlayan IMEI bulup hattın birine onu kaydettirmeniz lazım, diğer hatta 86lıyı kaydettirebilirsiniz.

Mxphan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Samet karakoyunlu
Samsung güncellemelerini alamazsınız bu şekilde maalesef. Bir tane 35 ile başlayan IMEI bulup hattın birine onu kaydettirmeniz lazım, diğer hatta 86lıyı kaydettirebilirsiniz.
35 le başlayan 4.5 g bi telefon imeisi bulduktan sonra herhangi bi sıkıntı çıkarmaz bana değil mi

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,572
İsim
uwu
evde ekranı kırık kullanılmayan redmi note 9 pro telefonun 2 imeisini de kopyalayıp 6 7 seneye yakın kullanmayı düşünüyorum, herhangi bi sıkıntı çıkar mı yoksa samsung telefon bulup onun imeisini mi kopyalamam lazım
Server kayıt mı yoksa normal mi ben sadece server kaydı oluyor diye biliyorum ama bazı yerlerde redmilere attıkları gibi de yaptık yazan var

Mxphan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Samet karakoyunlu
Server kayıt mı yoksa normal mi ben sadece server kaydı oluyor diye biliyorum ama bazı yerlerde redmilere attıkları gibi de yaptık yazan var
redmi'lerde telefonun içini açıp dirençle yapıyorlar diye biliyorum. Samsungdakiler daha sağlıklı

selam
redmi telefonlar İMEİ leri Mİ Cloud Açıksa Kullanamasın! Mİ Cloud Kapalı İse Kullanabilirsin ama 6 ay sonra kapanır Ancak redmi telefonlarda Kullanabilirsin ! Mİ Cloud açıksa Anında telefonun Kilitlenir Ve şifre Sorar.. Şifreyi bilmelisiniz. Aksi Halde telefonu ZBOX Tools unlock tools Gibi Ücretli Uygulamalarla açabilirsin.

Top Bottom