Neler Yeni

Sabah Kızla Buluşuyorum Taktik Lazım

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Web yazılım geliştirmeleri
Mantık önemli

ibrhmkrgl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
ibrahim
Sosyal medyada ilk kez bir kızla buluşuyoruz.
Evet bende çekiniyorum arkadaşız gerçii ama olsun hiç utanmıyormuş gibi yapıyorum be ayırdığım bütçe 2500 kafede oturup bişeyler yer içeriz o kadar
knka şuan okuyorum da sadece merak ettim buluştunuz mu? Netice ne oldu?

jouly

80+ Bronze
Türkiye burası bir kıza alman usulü hesap ödetirsen öbür gün whastapp'dan baktığında profili görünmez mesaj tek tik olur. İnstagram hesabına baktığında bu kullanıcı bulunamadı der 😂
Hesabı ortak ödedikten sonra engel atıcak kızı fino gibi yanında gezdirmenin bir anlamı yok dostum.

ibrhmkrgl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
ibrahim
yukarıya baktım la fake yazmış tüh ben de buradaki yorumlardan sonra isyan edip o parayla tavuk döner ayran partisi yapmıştır diye düşünmüştüm :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hesabı ortak ödedikten sonra engel atıcak kızı fino gibi yanında gezdirmenin bir anlamı yok dostum.
Adam haklı ..

HAYALETT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
oğuzhan demirhan
Bir kızla buluşmak cok onemli bir şey degıl hayatının onemli noktalarına yerlestırme kızları :)

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,210
İsim
Selim
ben de vietnamda ki manitle buluşcam ama 2500tl ilk buluşma için saçma çünkü kız seni paralı sanacak ve her buluşmada o paralı hissayeti isteyecek :D yakında ayrılırsın

asmarena6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
447
İsim
Berk Era
Ya siz mi çok amatörsünüz ben anlamıyorum ki.

Kız niye gelmedin mesajı attığında zarflasana bari.

geldim hatta cam kenarındaki köşe masada oturuyordum yarım saat bekledim gittim sanada ulaşamayınca sen beni görmedin mi falan yazıp bi nabzını ölçsene.

hem gelip gelmediğini anlarsın hemde atıyorum sen gitmeyip sıvadıysan durumu kurtarır 2. bi buluşma ayarlarsın bak bu seferde beni görmemezlik etme gibisinden :D

kıza ya boş boş konuşma mı yazılır :D sen durumu ciddiye almışsın işi biraz kaba tabirle şaşağa alsan çok daha iyi diyolog kuracaksında neyse bunlar hep tecrübe devamke. azcık taktik yap dan dun olma.

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Web yazılım geliştirmeleri
Ya siz mi çok amatörsünüz ben anlamıyorum ki.

Kız niye gelmedin mesajı attığında zarflasana bari.

geldim hatta cam kenarındaki köşe masada oturuyordum yarım saat bekledim gittim sanada ulaşamayınca sen beni görmedin mi falan yazıp bi nabzını ölçsene.

hem gelip gelmediğini anlarsın hemde atıyorum sen gitmeyip sıvadıysan durumu kurtarır 2. bi buluşma ayarlarsın bak bu seferde beni görmemezlik etme gibisinden :D

kıza ya boş boş konuşma mı yazılır :D sen durumu ciddiye almışsın işi biraz kaba tabirle şaşağa alsan çok daha iyi diyolog kuracaksında neyse bunlar hep tecrübe devamke. azcık taktik yap dan dun olma.
Doğru söylüyosun

Ilar

80+ Bronze
Türkiye burası bir kıza alman usulü hesap ödetirsen öbür gün whastapp'dan baktığında profili görünmez mesaj tek tik olur. İnstagram hesabına baktığında bu kullanıcı bulunamadı der 😂
Twitter'a baktığında da "Geçen cimrinin biri ole date e çıktım varo varoş alman hesabı ödedik yha. Hemen engelledim ben de. Parası olmayan erkeği sadece annesi sever."

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,031
Üyeler
141,662
Son üye
hardcans
Top Bottom