Neler Yeni

Öneri Saç traş makinası önerisi

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,182
İsim
Ali yılmaz
Bende sırf bu yüzden gittim almışkrn tam alayım dedim philipsin yepelerinden bişey almıştım. Başlıklar ikisinede uyuyırdu o da işime geldi iki makineyi aynı and akullanıyorum 😂. Ama gerek varmı yok. Bence başlık sadece iş görecekse eminsen göm gitsin 200 TL'ye alacağın bi makine setide iş görür am philips kadar olamaz bence

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende sırf bu yüzden gittim almışkrn tam alayım dedim philipsin yepelerinden bişey almıştım. Başlıklar ikisinede uyuyırdu o da işime geldi iki makineyi aynı and akullanıyorum 😂. Ama gerek varmı yok. Bence başlık sadece iş görecekse eminsen göm gitsin 200 TL'ye alacağın bi makine setide iş görür am philips kadar olamaz bence
Bu linkteki uyuyor olması lazım ama bendeki makine sakal içinmiş gibi geliyor bana ondan tam emin olamadım saçıda keser tabi ama diğerleri nasıldır bilmediğim için

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,182
İsim
Ali yılmaz
Bu linkteki uyuyor olması lazım ama bendeki makine sakal içinmiş gibi geliyor bana ondan tam emin olamadım saçıda keser tabi ama diğerleri nasıldır bilmediğim için
Farkeden şey daha çok bıçak çapı uzunluğu. Daha grniş alanı krsmek için büyük oluyor başka bi fatk olacağını düşünmüyorum. Beş dk daha fazla upraşırsınız o kadr

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,175
İsim
Batuhan
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular