Neler Yeni

saçım dükülüyo ne yapabilirim

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
yunusemre

Enver Paşa

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,222
İsim
Stanker
İlgilendiği Kategoriler
Tarih, Siyaset
hocam bılmedıgım ıcın soruyorum masturbasyonla tam olarak alakalı mı sac dokulmesı
hocam mastürbasyonla kaybettiğin mineral vs. gibi maddelerin vucutundan atılmasından dolayı bu durum oluyor diye biliyorum. Çok bilimsel bir bilgimi bilmiyorum ancak benim gözlemimde mastürbasyon çok yaparsam saçımda yağlanma, dökülme ve kepekleişme artıyor.

Dušan Tadić

80+ Silver
hocam ben şahsen doktora gidip dermaroller nasıl temizlenmeli ve yaptıktan sonra ne sürmeliyim diye sormak için doktorla görüşmeye gideceğim. Dermaroller dan sonra bazıları nemlendirici gibi bir şey sürüyor diğeri yağ falan. Doktora gitmekte bence fayda var.
Biberiye yağı ve badem yağı öneriyor herkes hocam

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,912
İsim
Hakan
Testesteron artışı yağlı egzema gibi rahatsızlıklara çevirebiliyor mezoterapi ve prp tedavisi olmadan saç minesi zayıflıyor teller incelip kırılganlaşıyor geçen ay cildiye doktorum söylemişti bende yağlı egzema batağına düştüm ama kreatin yüksekliği sonucu
Kreatinindir o ya da kreatin kinaz
Kreatin sac dökmüyor

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
yunusemre
hocam mastürbasyonla kaybettiğin mineral vs. gibi maddelerin vucutundan atılmasından dolayı bu durum oluyor diye biliyorum. Çok bilimsel bir bilgimi bilmiyorum ancak benim gözlemimde mastürbasyon çok yaparsam saçımda yağlanma, dökülme ve kepekleişme artıyor.
anladım tesekkurler

RONALDINHO

80+ Silver
heden şaldens mi kullanıyorsun? kullanıyorsan bırak. çok döküyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
ragnar oğlu tarkan
benimde önler açıldı yine idare eder de önde saç seyrek baya yani kafamı kaldırsam saçın arkası gözükür eskiden ne saçım vardı be orman gibi keşke yine öyle olsaydı her saç modelini yapardım o saçla şimdi saçı hafif eğilimli kaldırmak dışında kötü duruyor kırık falanda çok saç dökülmesine karşıt şampuan kullanıyorum şu sarımsaklı vs olanlar kokusu yok tabii ki ama çokta bir işe yarıyor mu bilmiyorum dökülmeyi yavaşlatıyordur belki

Son düzenleme:

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
dogru tahmın etmısım hocam
Bu dht ne oluyor hocam bide kreatin kinaz hep yüksek bende sebebini bilmiyorum referans aralığı max 250 küsür bende 1200-1000 bazen 400 gibi değerlerde takılıyor ürolojiye gittim dahiliye yönlendirdi dahiliye tekrar ürolojiye oda normal kreatin değil dahiliye bakar diye yine dahiliyeye yolladı tanı koymamak için elinden geleni yapıyorlar nefroloji ve hematolojiye gideceğim sıvı tüketiyorum suyumu bol bol içiyorum ama ne sebep oluyor hiçbir fikrim yok

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,912
İsim
Hakan
Bu dht ne oluyor hocam bide kreatin kinaz hep yüksek bende sebebini bilmiyorum referans aralığı max 250 küsür bende 1200-1000 bazen 400 gibi değerlerde takılıyor ürolojiye gittim dahiliye yönlendirdi dahiliye tekrar ürolojiye oda normal kreatin değil dahiliye bakar diye yine dahiliyeye yolladı tanı koymamak için elinden geleni yapıyorlar nefroloji ve hematolojiye gideceğim sıvı tüketiyorum suyumu bol bol içiyorum ama ne sebep oluyor hiçbir fikrim yok
Dht testesteron turu bi hormon sac kokunde olunca sacım dokulmeai ile alakalı olabiliyor veya uzamasını yavaslatabiliyor

Spor yapıyor musun ağırlık kaldırma gibi ve Kreatin monohidrat kullanıyor musun?

Top Bottom