Neler Yeni

sadece 3.5 dolara 2 kat fps elde etmek mümkün mü? (MÜMKÜN!)

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Semih Kandıraz
Yav mantık aynı işte Fsr ile Dlss aynı mantıktır ama görüntü kaybı olur işte

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,790
İsim
Oğuz
Anlatıyor işte orada, aynı şeyleri yazıya dökmemizi istiyorsun. Yabancı kanallara git en kötü altyazıyı aç ve Türkçeye çeviri seç.

İstersen al açık kaynak benzer uygulaması. Kodlara bak anlarsın zaten.

Paralı olan yazılım biraz daha özelliği var ve biraz daha iyi çalışıyor.
Şaka yapıyorsun sen? Bu kadar zeki olmayın ya. Her şey internette var boşuna foruma üyesin o zaman dostum çık git.
Bilader Rehber kavramının ne olduğunu öğrenip yorum yap.
Forumda göreceğin her rehberin bilgisi zaten internette var.
Rehberin amacı bir kişinin edindiği tüm doğru bilgilerin bir konuda toplanması. Böylelikle insanlar daha rahat anlayabilir ve çok yerden araştırmasına gerek kalmaz.
Amacım sence bir şey öğrenmek mi? Araştırmayı biliyorum merak etme, istesem gidip araştırırım.
Oyun da sıkca Forum'da olan kişiler tarafından oynandığı için böyle bir rehber olması gerekli.

DogancanYr

80+ Bronze
Şaka yapıyorsun sen? Bu kadar zeki olmayın ya. Her şey internette var boşuna foruma üyesin o zaman dostum çık git.
Bilader Rehber kavramının ne olduğunu öğrenip yorum yap.
Forumda göreceğin her rehberin bilgisi zaten internette var.
Rehberin amacı bir kişinin edindiği tüm doğru bilgilerin bir konuda toplanması. Böylelikle insanlar daha rahat anlayabilir ve çok yerden araştırmasına gerek kalmaz.
Amacım sence bir şey öğrenmek mi? Araştırmayı biliyorum merak etme, istesem gidip araştırırım.
Oyun da sıkca Forum'da olan kişiler tarafından oynandığı için böyle bir rehber olması gerekli.
30 dakikalık videodan bir şey öğrenemiyorsan senin sorunun.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,790
İsim
Oğuz

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,377
İsim
Hacı
Gecikmeler de düşüyor mu?

• Beğen
Reaksiyonlar: Prmy

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Ali Mert Okuducu
Valorantta falan kullansak bı sıkıntı yaratır mı 3. Parti yazılımdan falan. Bı de gecikme falan oluyor mu?

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Semih Kandıraz
Valorantta falan kullansak bı sıkıntı yaratır mı 3. Parti yazılımdan falan. Bı de gecikme falan oluyor mu?
Sıkıntı olur lanet Vanguard bilgisayarını oyun kapalı olsa dâhi sürekli bilgisayarını izliyor

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
826
İsim
Furkan Görür
bu konuyu açanın dünyadan haberi yok anlaşılan.olsa zaten ağzında sigarayla profil resmi çekilemz.üstelik dünya sigaraya savaş açmışken.amd kullanıcıları bilir: AMD FMF uygulaması.yani Fluid Motion Frames.ancak stabil dğil amd nin keyfi yerine ne zman yerine glecekte geliştircekler bekliyoruz.umudum o ki; bu yeni generation ekran kartlarında olacak.RX 8400 derisinde falan.
Yazık kafana. Çek f5.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sadik
Ben bunu yıllar önce keşfettim para verdim aldım hatta yorumlar da ben yazdım Steam de görebilirsiniz yorumumu, upscale yapıyor AMD kullanırken denedim katkısı olmamıştı.

slurpy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
bubirsır
güncel crack linki olan varmı denemek istiyorum almadan once

Top Bottom