Neler Yeni

Öneri Sağlam 5ghz modem lazım

KlausM

80+ Silver
Bütçe
1000
1k bütçe sağlam modem lazım 5ghz.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,797
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Keenetic markasını tercih edebilirsiniz, o kadar bütçeye gerek yok.

Pckopat

80+ Bronze
Asusun DSL-AC68U modeline bakabilirsin o fiyatlarda alabileceğin sağlam bir ve güçlü bir modem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Kemal Yerebakan
İlgilendiği Kategoriler
Modem-Router
1k bütçe sağlam modem lazım 5ghz.
Keenetic Hero DSL

Tüm Keenetic modelleri fiber altyapılarda kullanılabilir.

Bu arada modem nedir? Router üzerine modulasyon eklenerek telefon sinyallerini data paketlerine çeviren alettir.

Router ile DSL'i direk kullanamazsınız.
modem derken DSL bir hattınız mı var fiber mi?

Yani özetle internet için telefon kablosu mu geliyor, ethernet kablosu mu?

Ethernet kablosu ile geliyorsa modem almanıza birinci aşamada gerek yoktur. Bu sefer Keenetic Giga yada Keenetic Ultra'ya da yönelebilirsiniz.

(ikinci aşama, ileride taşınma planı var ise, taşınacağınız yerde fiber yerine dsl hat olabilir. Hero DSL'i rahatlıkla kullanabilirsiniz. ee Tabi routerınız var ise 100tl ortalama ile 9970v3 gibi bir modem alır, köprü moduna çevirir routerınızı yine çatır çatır kullanırsınız.)

Top Bottom