Neler Yeni

Yardım Sahibinden güvende ile ekran kartı aldım ne yapmam gerek

Can...

80+ Platinum
Merhabalar rtx 2060 dual aldım hazır sistemden çıkma 3 yıl Garantisi var kapalı kutu değil yani buna nasıl bir test yapmam lazım gelince neye dikkat etmem lazım

dolaroldu8tl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,639
İsim
Yiğit Emir Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Telefon, PC
Instagram
rexalwst
Steam
yaşıyorum hala
Discord
Rexalest#0427
Furmark yap. Geldiği zaman altında üstünde sıkıntılı bir şey var mı bi dikkatlice bak.

Can...

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Atyxah

80+ Silver
aynı model 2 kart var diyelim birisi birkaç yıl mining yapılmış diğeri 2 aylık 2 aylığı satıyorum diyip aynı kartın mininglisini 2 aylık kutuya koyup gönderme ihtimalleri var mıdır

seri numarası felan kontrol edilebilir bir şey mi

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,955
İsim
Abdullah Aydoğdu
İnsanların akıllarına ne şeytanlıklar gelir tahmin bile edemezsin, az para vermemişsindir. 1 gününü ayırıp 3-5 tane test yapmaktan ne sakınca gelebilir?

Can...

80+ Platinum
aynı model 2 kart var diyelim birisi birkaç yıl mining yapılmış diğeri 2 aylık 2 aylığı satıyorum diyip aynı kartın mininglisini 2 aylık kutuya koyup gönderme ihtimalleri var mıdır

Adamın ilanlarında var bir auru ekran kartsız sistem ve kapalı kutu kartlar faturada seri no yazıyor sanmıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnsanların akıllarına ne şeytanlıklar gelir tahmin bile edemezsin, az para vermemişsindir. 1 gününü ayırıp 3-5 tane test yapmaktan ne sakınca gelebilir?
5600 verdim sahibinden güvende ile normalde 5250 tl ama

Messinin kramponu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
Türkçe konuştuğuma bakma kutuplarda yaşıyorum
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar parçaları, Darboğaz sorunları, Hazır sistem önerileri, Dış donanım önerileri, İç donanım önerileri,
Test yapmanız gerek hocam. Testler hakkında pek bilgim yok ama yapılması gerek biliyorum. Stres testi ve funmark yapmanızı öneririm.

Can...

80+ Platinum

Asus sitesine kartı kaydedebiliyoruz ordan seri no uymazsa değiştirmiş olur zaten

Knispel

80+ Bronze
Sadece test yeterli olmaz vidaların üstündeki garanti bantı çıkmış mı kontrol et eğer çıkmışsa için aç ve çipin etrafındaki ısı dalgalarına bak tamir görüp görmediğini ancak içini açarak anlayabilirsin.

Can...

80+ Platinum
Sadece test yeterli olmaz vidaların üstündeki garanti bantı çıkmış mı kontrol et eğer çıkmışsa için aç ve çipin etrafındaki ısı dalgalarına bak tamir görüp görmediğini ancak içini açarak anlayabilirsin.
Yok garanti bandı var olmasa almam zaten 3 yıl garantili

Can...

80+ Platinum
Top Bottom