Neler Yeni

Sahibinden param güvende gerçekten güvenilir mi

KEREM23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
KEREM ÇELİKEL
2. el alışveriş yapıcam gercekten guvenılır mı deneyımleyen oldu mu sistemi nasıl işliyor

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
Ali Mert Okuducu
2. el alışveriş yapıcam gercekten guvenılır mı deneyımleyen oldu mu sistemi nasıl işliyor
3 4 kere alışveriş yaptım bı sıkıntı yasamadim. Kulaklık almıştım cızırtı yapıyordu mikrofonu geri yolladım paramı da aldım.

Emir.jk

80+ Bronze
Klavye satmıştım zamanında bir sıkıntı yaşamadım para yaklaşık 2 güne yatıyor hesaba

sontoxic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Semih Nas
sahibinden param güvende deneyimledim sorunsuzdu hem aldım hemde sattım

JackRyan

80+ Silver
Değil.

Adama sifir fare sattim kullandi 3. Gün iade etti sahibinden de iade edebilir dedi sifir urunum 2.el oldu.

eren28tr

80+ Gold
Alıcı için güvenilir satıcı için güvenilir değil sen alıcı olduğun için param güvende ile alışveriş yapabilirsin.

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
can
Yani şöyle her iki taraf içinde iyi niyetli değilse suistimale açık fakat suistimal ettim oldu bitti diye bir şey yok mahkeme yolu açık çok ürün aldım sattım bazı aldığım ürünler eksik parça oldu iade ettim lakin bu seferde komisyon alana giriyor boşuna komisyon ödemiş oldum örnek vermek gerekirse satan taraf sıfır cihaz satar arkadaşında dediği gibi alıcı bakar kullanır ikinci el olarak geri iade edebilir veya alıcı taraf ürünü alır elindeki arızalı bir parça ile değiştirip yada parça çalıp geri iade eder satıcı çakallık yapmak isterse yüksek meblağlı ürünlerde eksik parça veya kusurlu ürün gönderebilir alıcı komisyonu ödediği için uğraşmak istemez o şekilde alır vs vs fakat mahkeme yolu açık olduğu için bunu yapan yapacak olan tayfa %0.1 falandır.

porento54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Furkan Aydın
Satıcı için berbat bir sistem alıcı için çok bir sorun yaşamazsın. Satıcı için sadece kullan geri iade sorunu değil direkt olarak ürün değiştirme sorunu var. Yani mouse gönderirsin adam geri iade de aynı mouse bozuk halini koyar yada hıyar koyar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,816
Üyeler
150,557
Son üye
adamınbiri4
Top Bottom