Neler Yeni

Sahibinden param güvende ile ekran kartı almak güvenilir mi?

Vuudx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,150
İsim
Yusuf Karakaya
Bende Rx580 var ve satıp üstüne para koyup Rx 6600 almak istiyorum, malesef bütçem 4000i geçmiyor bu yüzden 2.el bakıyorum, Uşakta yaşıyorum ve burda hiç öyle elden alabileceğim, satan birisi yok, sahibinden üzerinden param güvende ile alsam sıkıntı çıkar mı, tecrübesi olan yazabilir mi?

Miragess

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
Onur Tk
kart geldikten sonra testlerini yapıp alabilirsin fakat sana basımdan gecen olayı anlatmazsam fikrimi belirtemem;
7 8 ay önce gt1030 ekran kartım yeni aldığım ultrawide monitörü besleyememeye baslayınca kartı gtx1050ye yükseltmek istedim girdim sarı siteye baktım bir tane begendim aldım testlerini falan yaptım süper, 3 hafta sonra pc bi anda video tdr failure diye hata verdi denemediğim yol kalmadı kart arızalı çıktı sanırım tamir görmüs öyle böyle çalısıyormus, içim el vermesede kartı tam yükte kullanmayacak bi adama aldığım fiyattan satabildim, ama bir daha 2. el ekran kartı alacağımı sanmıyorum asla bilemezsin ne oldugunu alırsın sorunsuz gözükür ama 2 hafta sonra mavi ekran verir elinde patlayabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,199
İsim
Murat Orhan
Bende Rx580 var ve satıp üstüne para koyup Rx 6600 almak istiyorum, malesef bütçem 4000i geçmiyor bu yüzden 2.el bakıyorum, Uşakta yaşıyorum ve burda hiç öyle elden alabileceğim, satan birisi yok, sahibinden üzerinden param güvende ile alsam sıkıntı çıkar mı, tecrübesi olan yazabilir mi?
Sorun değil sahibinden üzerinde bir çok güvenilir satıcı da var. 3500 bandına temiz bulup alırsınız en kötü iade şansınız da var.

Vuudx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,150
İsim
Yusuf Karakaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kaça Satacaksınız Hocam
2k civarı düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

kart geldikten sonra testlerini yapıp alabilirsin fakat sana basımdan gecen olayı anlatmazsam fikrimi belirtemem;
7 8 ay önce gt1030 ekran kartım yeni aldığım ultrawide monitörü besleyememeye baslayınca kartı gtx1050ye yükseltmek istedim girdim sarı siteye baktım bir tane begendim aldım testlerini falan yaptım süper, 3 hafta sonra pc bi anda video tdr failure diye hata verdi denemediğim yol kalmadı kart arızalı çıktı sanırım tamir görmüs öyle böyle çalısıyormus, içim el vermesede kartı tam yükte kullanmayacak bi adama aldığım fiyattan satabildim, ama bir daha 2. el ekran kartı alacağımı sanmıyorum asla bilemezsin ne oldugunu alırsın sorunsuz gözükür ama 2 hafta sonra mavi ekran verir elinde patlayabilir
Hocam sıfırını alabilecek olsam saniye düşünmem ama para yok işte, ondan 2.el düşünüyorum, baktığım birkac ilanda sıkıntı vs. çıkarsa 2 hafta icinde iade kabul ediyorum yazmışlar ama bilemedim.

Vuudx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,150
İsim
Yusuf Karakaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Muhammet Yazıcı
bence elden gidip alın geçenlerde konusu acilmisti bi kişi ps4 alicakti adam engellemişti bunu oyle gitti para

Vuudx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,150
İsim
Yusuf Karakaya

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,356
İsim
Hakanbey
Asus tuf 5700xt satayım sana 4k :D

Knispel

80+ Bronze
Ne kadar test yaparsan yap eğer o ekran kartı ısıl işlem görmüşse veya reballing görmüşse anlamak mümkün değil. Biraz risk işi gibi.

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Muhammet Yazıcı
Param güvende öyle işlemiyor diye biliyorum ama
Mesaj otomatik birleştirildi:

1800e kadar satmaya çalışacağım ama daha düşebileceğimi sanmıyorum
sağlam saticiysa alabilirsin ama isini garantiye al sonuçta yuklu para veriyorsun

Top Bottom