Neler Yeni

Sahibinden Param Güvende ne kadar komisyon alıyor?

Sciuga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yetkin Sarı
Herkese iyi, sağlıklı günler. Bir laptopumu Sahibinden'de satıyorum. Param güvende ile yapacağız fakat iki taraf da daha önce yapmadığı için bilgi eksikliğimiz var.

Şöyle ki; 7500TL fiyat biçmiştim ve onun için de uygundu fakat param güvende ne kadar komisyon alıyor ya da alıcıya ne kadar para kesiyor alımdan dolayı tam bilmiyoruz.

Sciuga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yetkin Sarı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet, fazla. Zaten güvenlik açısından sıkıntılı bir sistem. Ürünü gönderiyorsun iki gün iade süresi oluyor, iki günde ürünü değiştirip yada boş kutu gönderebilir. Dolandırılmış olursun, yapmayacağım. Teşekkürler.

Finifuqal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Fini Fuqal
Evet, fazla. Zaten güvenlik açısından sıkıntılı bir sistem. Ürünü gönderiyorsun iki gün iade süresi oluyor, iki günde ürünü değiştirip yada boş kutu gönderebilir. Dolandırılmış olursun, yapmayacağım. Teşekkürler.
hocam alıcı olarak param güvendeyle neye dikkat etmeliyiz ben hafta içi çalışıyorum ev yerine bizim dükkana yönlendiriyorum internet alışverişlerimin çoğunu iş çıkışı oraya uğrayıp alıyorum ürün geldiğinde bizimkilere tembih etmem gereken bir şey var mı ? kargocunun yanında paketi açıp fotoğrafını çekmek vs

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
param güvendeyle komisyon kesmiyor diye biliyorum nereden bakılıyor komisyon oranlarına

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
ilana git en altta param güvende ile satın al diyor ona tıkla ne kadar komisyon alacağını gösterir
Hmm peki bu komisyonu alıcıdan mı kesiyor ek olarak yoksa satıcıcnın fiyatından mı düşüyor.

Top Bottom