Neler Yeni

Sahibinden Param Güvende Güvenilir Mi?

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Umarım bu yaşadığım sıkıntı sende görürsun dostum bir şey demiyorum sana surununce anlarsın beni her şey toz pembe geliyor yazarken yaşamadan anlamazsın bilmiş ol dostum
10'a yakın alım 2-3 tane satış yaptım bir tanesinde sorun yaşamadım senin gibi kullanmayı bilmeyenler çamur atar anca.

Jnwander

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Kadir Tunç
Alıcı için son derece güvenli boş yorum yapmayın.

Alıcı isen güvenli.
Alıcıyım.
tamam ama satıcı da aynı üründen 2 tane var ise sana sağlam olanın videosunu çeker atar bozuğu gönderir burada senin kanıtlayabileceğin bir şey olmaz
Hocam deneme imkanım yok mu?
Yani şöyle bir şey okumuştum.
Alıcı ürünü sağlam ulaştığını onaylarsa para karşıya gidiyor,sağlam değilse para gitmiyor ve sahibinden kuryesi ürünü alıp satıcıya teslim ediyor.

jouly

80+ Bronze
Arkadaşlar sahibinden param güvende ile işlemci soğutucu aldım.
Bu soğutucunun belirtilen gün içinde bana gelmezse nasıl bir iade sistemi oluyor?
Aydınlatırsanız sevinirim.
başımdan şöyle bi olay geçti.1000 tl ye ryzen 3 3100 aldım.satıcı bana ürünü işlemci koruma plastiğine koymadan direk fanla yapışık bir şekilde yolladı.yolda da pinler haliye zort oldu.bende satıcıya pinlerin yamulduğunu söyledim ve sahibinden ile iletişime geçip iade talebi oluşturdum.Arkadaşa ürünü geri yolladım ve param iade edildi.arada 100 tl gibi bir param kaynadı ama o da param güvende bedeli yoksa 1k gidicekti direk :)

Jnwander

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Kadir Tunç
başımdan şöyle bi olay geçti.1000 TL ye ryzen 3 3100 aldım.satıcı bana ürünü işlemci koruma plastiğine koymadan direk fanla yapışık bir şekilde yolladı.yolda da pinler haliye zort oldu.bende satıcıya pinlerin yamulduğunu söyledim ve sahibinden ile iletişime geçip iade talebi oluşturdum.Arkadaşa ürünü geri yolladım ve param iade edildi.arada 100 TL gibi bir param kaynadı ama o da param güvende bedeli yoksa 1k gidicekti direk :)
Öncelikle geçmiş olsun.
Satıcının yaptığı düpedüz geri kafalılık.
İnşallah ben sorunsuz,sıkıntısız bir şekilde teslim alıp kullanırım.

10'a yakın alım 2-3 tane satış yaptım bir tanesinde sorun yaşamadım senin gibi kullanmayı bilmeyenler çamur atar anca.
Senin garezin nedir söylesene kimsin necisin yaşın kaç bu şekilde konusuyorsun

Top Bottom