Neler Yeni

Sahibinden ürün iptali ile ilgili sorun

ajdjwj

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Seymen
Az önce sahibindenden bir ürün aldım ve satici kargoya verdikten sonra iptal etti dediki siz bana havale ile atarsınız ürün geldiğinde,sizce herhangi bir sorun olurmu pahalı bir ürün aldim sorun çıkmaz değilmi şey düşündüm ben havale ile parayı yolladiktan sonra ben ürünü iptal ettim satıcı ürünü yollamadi vs deme ihtimali için soruyorum.

Bilal539

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,302
İsim
Recep Can Boyacı
Az önce sahibindenden bir ürün aldım ve satici kargoya verdikten sonra iptal etti dediki siz bana havale ile atarsınız ürün geldiğinde,sizce herhangi bir sorun olurmu pahalı bir ürün aldim sorun çıkmaz değilmi şey düşündüm ben havale ile parayı yolladiktan sonra ben ürünü iptal ettim satıcı ürünü yollamadi vs deme ihtimali için soruyorum.
Yollamaz ise dolandırılırsın havale falan sakın bulaşma

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
710
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
Sahibinden de para sana geri gelmicek iptal etti adam dicek ki ben ürünü kargolamıştım ürün onda takip nosuna bakıcaklar teslim edilmiş o yüzden adama senin şu an sahibindendeki paran da yatacak 2 katı para çıkıcak senden

TİTAN.

80+ Platinum
Sahibinden de para sana geri gelmicek iptal etti adam dicek ki ben ürünü kargolamıştım ürün onda takip nosuna bakıcaklar teslim edilmiş o yüzden adama senin şu an sahibindendeki paran da yatacak 2 katı para çıkıcak senden
Güzel planmış olabilir

ajdjwj

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Seymen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayır kargoladı banada PTT den mesajda geldi, param güvende ile aldım ve sahibindenden bana satıcı ürünü iptal etti iadeniz hesabınıza gecicektir diye mesaj geldi

YankıÖzkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Yankı Özkan
Hayır kargoladı banada PTT den mesajda geldi, param güvende ile aldım ve sahibindenden bana satıcı ürünü iptal etti iadeniz hesabınıza gecicektir diye mesaj geldi
Peki ne amaçla böyle bir şey yapsın ki adam onu anlayamadım ben

Bilal539

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,302
İsim
Recep Can Boyacı
Bende anlayamadım adamın amacını saçma para sana geçerse sorun yok aga.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Adam ya çok saf ya da seni tokatlar reis bı türlü parasını almadığı ürünü niye gönderiyor?

ajdjwj

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Seymen
Bende anlayamadım adamın amacını saçma para sana geçerse sorun yok aga.
Önce kargoya verdi 150 TL alıcı ödemeli yolladi sonra farkettikki sahibindende ücretsiz kargo takip kodu mesaji geldi boşa para gitmesin diye olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adam ya çok saf ya da seni tokatlar reis bı türlü parasını almadığı ürünü niye gönderiyor?
Şuan kargoya verdi fakat PTT kapandı son saniyelerde verdiğini söyledi yani bence para bana geçtikten sonra ürün gelirse parayi yollamamda sorun yok sizce?

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,482
İsim
Ümit Can
O para 5 iş günü içerisinde gelecek diyor ancak 5 günden daha fazla sürüyor gelmesi. Para gelene kadar ürün eline gelmiş olur para gelince atarsın paranı.
Ayrıca Param güvende ile almışken neden iptal edip kendi kendine PTT'den gönderme yapıyor? İşin içinde başka bir iş var

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
710
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
Peki ne amaçla böyle bir şey yapsın ki adam onu anlayamadım ben
Sahibinden param güvende PTT ile çalışmayı 12 mart'ta bıraktı bro net scamullah bir şey sezdim ürün sana gelse dahi sahibindendeki para sana geri geçmeden para yollama bu bir ikincisi param güvende de ücretsiz kargo kodu diye bir şey yok her şekilde para odüluyorsun bu iki

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop

Şuan kargoya verdi fakat PTT kapandı son saniyelerde verdiğini söyledi yani bence para bana geçtikten sonra ürün gelirse parayi yollamamda sorun yok sizce?
O para 5 iş günü içerisinde gelecek diyor ancak 5 günden daha fazla sürüyor gelmesi. Para gelene kadar ürün eline gelmiş olur para gelince atarsın paranı.
Ayrıca Param güvende ile almışken neden iptal edip kendi kendine PTT'den gönderme yapıyor? İşin içinde başka bir iş var
Hocam bana bu çok tanıdık geliyor muhtemelen ürün sana gelicek sen parasını atıcaksın ama sahibindenden bı işler çevirip oradan ödediğin parayıda adam alıcak 2x böyle bir şey de olabilir yani yoksa neden önceden planlanmış birşeyi iptal ediyor

Satıcı hesabı ne zaman kurmuş bir bakar mısın hocam ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,329
Üyeler
151,531
Son üye
wirelleos
Top Bottom